Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 697077
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα είμαι λακωνικός... Διάλεξα τη Νάνσυ για ωριαίο πρόγραμμα με δύο πιστολιές. Μπήκε στο δωμάτιο ευθιάθετη και με όρεξη μιας και όπως είπε ήμουν ο πρώτος... Ξεκίνησε με στοματικό άνευ προφύλαξης αλλά επειδή είχα προσπερματικά υγρά μου έβαλε και συνεχισε λίγο ακόμη, αυτή τη φορα με δοντάκι. Συνεχίσαμε με σέξ στο μασαζοκρέβατο όπου και έληξε ο πρώτος γύρος. Μπάνιο εκατέρωθεν ,και όταν ξαναήρθε στο δωμάτιο μου ζήτησε συγνώμη αλλα δεν μπορούσε να συνεχίσει για την υπόλοιπη ώρα επειδή την πόνεσα κατα τη διάρκεια του πρώτου γύρου και ήθελε να το λήξουμε στο μισάωρο.. Προς τιμήν της που δεν ροκανισε το χρόνο για να παρει μαι τα υπόλοιπα χρήματα.. Άλλα απ' οτι βλέπω η συγκεκριμένη κοπέλα ,βάση των τελευταίων κριτικών ειναι του μισάωρου... Προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ, αλλα δεν έβλεπα τον λόγο. Ντύθηκα, βγήκα , μου έδωσε η κυρία της υποδοχής τη διαφορά και αποχώρησα.. Αποτυχία δεν το λες, αλλα απο την άλλη έφυγα με μια μικκρή ξενέρα ας το πουμε πιο λαϊκά...
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
envyme79
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lavro, john8, μορφονιος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2022
Ποιότητα μασάζ 8 χωρίς να κάνει ούτε δευτερόλεπτο;;;
review reaction 1 ButtLicker
19 Αυγούστου, 2022
Πολυ μετρια τα πραγματα με την Νανσυ παιδια. Δε προτεινεται για 1 ωρα. Εμενα με τελειωσε με Handjob. Ουτε CIM ,COB. Πολυ αμφιβαλω αν κανει και μπανιο πριν παει στον επομενο. Υπερεκετιμημενες οι κριτικες
review reaction 1 drifter81, envyme79
19 Αυγούστου, 2022
Ένα 8 για να κρατήσει το μέσο όρο της επίσκεψης
19 Αυγούστου, 2022
Αν κ δηλώνω θαυμαστής της από παλιά (Συγγρού, Φίλωνος, Φραντζή 4) κ έχω περάσει μαζί της μοναδικές στιγμές, πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι λίγο "ιδιαίτερη" σε συμπεριφορά. Είναι άτομο ψυχολογίας κ λειτουργεί αντίστοιχα.Αρκετα μαγκακι αλλά με την καλή έννοια.Εγω δεν είχα ποτέ πρόβλημα από την ίδια, αλλά μου έχει πει κ ιστορίες που μόνο δεν βούτηξε πελάτη...
review reaction 1 envyme79
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4