Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 371 10
Μασατζίδικα 824409
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογοητευμένος από την προηγούμενη επίσκεψή μου με Γιούλια, αποφάσισα να πάω πάλι - την επομένη - μήπως "μειώσω" την ζημιά.
Μετά τα πρώτα χαστούκια από τα ψιλομπάζα που σαλονάρισαν, η Κίρα μου φάνηκε θεά.
Αδύνατη, με καλοσχηματισμένο όμως κορμί, ψηλά πόδια, αρκετά μικρό στήθος με ευαίσθητες ρώγες και συμπαθητικό πρόσωπο κοπέλα, μεταξύ 30 και 35, αποφάσισα ότι θα ήταν η επόμενή μου συνάντηση στο δωμάτιο.
Δεν απογοητεύτηκα.
Πολύ δεκτική από την αρχή, φιλά καυλιάρικα και το γουστάρει, η ρώγα της "κάγκελο" από τα πρώτα γλωσσόφιλα και η μουνάρα της υγρή και καυτή με το πρώτο άγγιγμα.
Δεν είπε όχι σε τίποτα - δεν έγινε βέβαια κάτι έξω από τα συνηθισμένα - και μου έδειξε ότι απολάμβανε μέχρι σε σημείο να με κάνει να αντιληφθώ ότι χύνει κιόλας...
Δεν ζήτησα κώλο - κατάλαβα ότι δεν δίνει - αλλά οι στάσεις, τα βογγητά της, και η ικανοποίηση που έδειχνε το πρόσωπό της όταν την έχυσα στα ζεστά της χείλια, ήταν όλο το χαρτί για εμένα τουλάχιστον.
Τίμια, πολύ τίμια θα έλεγα συνάντηση.
Προτείνω - ποιος είμαι εγώ για να προτείνω - ανεπιφύλακτα.
Δεν μιλά Ελληνικά, τα Αγγλικά της είναι μηδαμινά.
Στην διάθεση πάντως έχει πάρει Proficiency...
Μασάζ δεν έκανα. Ποτέ δεν κάνω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
peloma
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
32.927
Πόντοι:
6.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, anthotypos, Easy Rider και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2022
Ωραία περιγραφή αλλά αν στην "θεά" βάζεις 5 σε εμφάνιση στις άλλες πόσο βάζεις;
29 Ιουλίου, 2022
Φίλε "Paliotsarkadore" διάβασε πάλι τι γράφω... Εάν ξαναδιαβάσεις και ξανακαταλάβεις ότι την λέω "θεά", να ξέρεις ότι κάτι δεν πάει καλά με την αντίληψή σου.
review reaction 1 john8
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2