Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819366
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη την εβδομαδα που μας περασε παλι μετα απο τηλεφωνημα και συνεννοηση με την κα Σοφια.
επειδη ομως δεν την ειχα δει την κοπελλα,συνεννοηθηκα στο τηλεφωνο να την δω και ζητησα να με ειδοποιησει η κα Σοφια ποτε τελειωνει την ωρα περιπου που θα πηγαινα,με ειδοποιησε,πηγα 5 λεπτα νωριτερα,εκατσα στο δωματιακι,την ειδα και αφου μου αρεσε την επελεξα.
αλλιως θα επαιρνα καποια αλλη.
και ολα αυτα το ξαναλεω επειδη η κα Σοφια ειναι καλοβολος και συνεννοησιμος ανθρωπος και δεν ειναι σαν την γνωστη ξινη τσατσα του αλλου μαγαζιου.
τελος ο προλογος.


Καρολινα λοιπον.

δεν ειναι ασχημο κοριτσι.
26-27 ετων,απο Μολδαβια,με σχεδον καλα Ελληνικα αφου ειναι λιγα χρονια οπως ειπε στην Ελλαδα.
ομορφο προσωπο,μελαχρινη με καλο κορμι,με μικρο 1,5αρι στηθος που ειναι λιγο νερουλο ομως παρα το νεαρον της ηλικιας της,μερικα τατου,μικρα ευτυχως γιατι δεν μου αρεσουν,κοσμουν το σωμα της και κωλο ελαφρα μεγαλο ή ενισχυμενο,οπως θελετε πειτε το,που αν δεν τον προσεξει τωρα,τοτε το εχασε το θεμα. για μενα ειναι στα ορια παντως.
μετα τα γνωστα με αφησε να ετοιμαστω για να επανελθει λιγο αργοτερα.


αρχη συνεδριας με μπαλαμουτιασματα στον καναπε και ανταλλαγη ολιγων φιλιων.
το κοριτσι δεν το εχει με τα φιλια,δεν δινει γλωσσοφιλα με τιποτα,αν και το προσπαθησα στην αρχη και τελικα μαλλον καλυτερα ηταν ετσι,αφου ειχε μια ελαφρια οσμη τσιγαρου στο στομα της.
τελος παντων το προσπερναμε.
σηκωθηκα ορθιος για πιπα.
το κοριτσι γονατισε και ξεκινησε τα πνευστα.
εγω θα διαφωνησω με τους υπολοιπους συναγωνιστες εδω. το στοματικο της ηταν καλο μεν,αλλα οχι κατι το εξαιρετικο που θα με κανει να την επιλεξω παλι. θελει βελτιωση για μενα εδω.
περναει κι απο τα μπαλλακια αλλα ειναι πολυ διεκπεραιωτικη. παιζει πολυ και με το χερι της και μαλλον περιμενει να τελειωσεις οσο γινεται πιο συντομα. στο τελειωμα τελειωσα στο στηθος της αφου δεν προσφερει cim.
τελος πρωτου γυρου,ντουζ και ξαπλα στο κρεββατι του μασαζ για λιγη χαλαρωση.


στο μασαζ μην περιμενετε πολλα πολλα.
περισσοτερο εμοιαζε με πασαλειμμα παρα με μασαζ.
θελει δουλεια λοιπον και σε αυτο το κομματι και λιγο πιο πολυ αισθησιασμο ρε παιδι μου.


τελος παντων ηρθε η ωρα για τον δευτερο γυρο και περασαμε στο μεγαλο κρεββατι για τη συνεχεια.
αρχισαμε παλι με λιγα φιλια κι αυτα με το ζορι οπως προειπα.
κατεβηκα επειτα απο λιγο,χαμηλα να την γλειψω.
ασχοληθηκα λιγη ωρα αλλα η κοπελλα μαλλον δεν το ηθελε υποθετω και την συνελαβα να κοιταει αν ηθελε βαψιμο το ταβανι.
μετα απο αυτο σταματησα να ασχολουμαι και της ζητησα στοματικο.
στοματικο για τη συνεχεια και μολις ημουν ετοιμος περασα κρανος για σεξακι.
σεξακι πρωτα σε ιεραποστολικη θεση για αρχη και επειτα την εβαλα στα τεσσερα.
σφυροκοπημα για μερικα λεπτα χωρις ιδιαιτερη συμμετοχη και στις δυο στασεις απο μερους της και τελειωμα μεσα της στο λαστιχο.
μπανακι επειτα και αποχαιρετισμος.


με δυο λογια δεν ηταν κατι εξαιρετικο.
περισσοτερο με μια τυπικη συνεδρια για ξεφορτωμα εμοιαζε παρα για κατι αλλο.
θα συμφωνησω με τον συναγωνιστη Dr Lecter οτι δεν την βλεπω κι εγω να εχει μελλον στο χωρο καθως δειχνει οτι δεν της αρεσει και τοσο.
δεν ξερω αν την πετυχα σε κακη μερα ή αν ηταν κουρασμενη ή οτι αλλο,αλλα δυσκολα θα την επιλεξω ξανα και σιγουρα αν την επιλεξω θα ειναι μετα απο καιρο,για να της δωσω ευκαιρια να βελτιωθει αφου για μενα την εμφανιση την εχει.
λιγη δουλεια θελει παραπανω και λιγη προσοχη στο σωμα της να μην χαλασει γιατι οπως ειπα και πριν ειναι στο οριο.


αυτα απο μενα συναγωνιστες.
ευτυχειτε και υγιαινετε.











Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Καρολινα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.780
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, company of heroes tho, old boy και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2022
Έτσι πρέπει να είναι οι κριτικές.. Τεκμηριωμένες κ διαφωτιστικές
review reaction 1 petergsp, olddog, professor x και 1 ακόμα μέλος
26 Μαΐου, 2022
Peter την έσφαξες με το βαμβάκι την κοπέλα! Ανθυπομέτρια λοιπόν η Καρολίνα μας...
Προσωπικά δεν την έχω πετύχει να έχω άποψη, αλλά συμφωνώ και εγώ ότι μια κοπέλα πρέπει "να μας ενθουσιάζει" ή με την εμφάνιση, ή με τις υπηρεσίες, ή με την διάθεση.
Αν είναι μέτρια σε όλα αυτά τότε απλά την ξεχνάμε συνοπτικά, και πάμε παρακάτω...
Αψογότατος όπως πάντα με την αναλυτική κριτική! Χαμόγελο
review reaction 1 sakarvats, petergsp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2