Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819369
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Καρολινα ειναι το πρωτο ραντεβου στο μαγαζι μετα απο καιρο που το ευχαριστηθηκα σε μεγαλο βαθμο..Μολδαβεζα που λεει οτι ειναι 25 αλλα την εκανα προς τα 30..Ειναι Ελλαδα 3 χρονια και μιλαει καλα σχετικα Ελληνικα,νεα εντελως στον χωρο απ'οτι τουλαχιστον ισχυριζεται

Κανονικο σωμα αλλα οχι ιδιαιτερα γυμνασμενο,1,5αρι βυζι,πολυ ελαφρως ενισχυμενο κωλο,2-3 διακριτικα τατουαζ,μελαχρινη με ομορφο για εμενα προσωπο με γλυκα χαρακτηριστικα

Στην αρχη πιστεψα οτι θα φαω φολα καθως ειχε μουτρα μεχρι το πατωμα απο το σαλονι μεχρι και στο πρωτο 20λεπτο του ραντεβου,τελικα ετσι ειναι ο χαρακτηρας της και δεν μιλαει πολυ αλλα οσο περνουσε η ωρα ειχαμε συμπαθητικη χημεια καθως κι εγω δεν ειμαι του πολυ μπλα μπλα και λεγαμε μονο αυτα που επρεπε με χιουμορ κιολας που δεν της το ειχα..

Πιπα πολυ καλη οπου και με τελειωσε την πρωτη φορα αλλα δεν τα παιρνει στο στομα.
Μασαζ ενδιαμεσα στο οποιο ειναι εντελως απειρη αλλα δεν ειναι χειροτερη απο τις περισσοτερες εκει μεσα,παντως αισθησιακο δεν γινεται ποτέ
Δευτερος γυρος με πιπα,γλυφομουνι,2-3 στασεις και τελειωμα στο ιεραποστολικο..

Ειχε μεινει και λιγος χρονος και αραξαμε στο κρεβατι,απο την εμπειρια μου δεν την βλεπω να εχει και πολυ μελλον στον χωρο καθως δεν δειχνει να την ενθουσιαζει και εχει πολλη δουλεια εκει απ'οτι ειπε.

Καποιος θα πει οτι δεν κανει φουλ,δεν τα παιρνει στο στομα,το μασαζ ειναι μετριο και ποτέ αισθησιακο,το βυζι μικρο..Αλλα μετα απο πολλα μετριοκακα ραντεβου στο μαγαζι εμενα με ικανοποιησε η Καρολινα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dr Lecter
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.523
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, sweety72, rambo1982 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2022
Συγγνώμη ! αλλά διάβασα το σχόλιο σας στην ημερήσια, αλλά πάλι σας κοριδεψε η Καρολίνα ! Και φάγατε την φόλα χωρίς να καταλάβεις ! Έχει τον τρόπο της !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1