Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819354
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
χθεσινο περασμα μετα απο τηλεφωνικη συνεννοηση για ραντεβου με την Κατια που ειχα να την δω απο τα Χριστουγεννα.
οταν ο ανθρωπος ειναι συνεννοησιμος ολα ειναι απλα.
και η κα Σοφια ειναι τετοιος ανθρωπος.
με δυο κουβεντες στο τηλεφωνο εκλεισα το ραντεβου μου για την ωρα που με βολευε λιγες ωρες μετα το τηλεφωνημα.
καμμια σχεση με την ξινη στο αδελφο μαγαζι.
τελος παντων.
οι υπολοιπες που μου αναφερθηκαν στο ροστερ ηταν εκτος της Κατιας οι Κιρα,Ναταλι και μια καινουργια η Καρολινα.
η Καρολινα ειναι 25 ετων μου ειπε,απο Μολδαβια αν θυμαμαι καλα,με λιγες μερες που εργαζεται στο μαγαζι.
οταν πηγα ομως και ζητησα να την δω δεν την ειδα γιατι ειχε φυγει.
οποιος συναγωνιστης την εχει δει ας ριξει μια ενημερωση για το κοριτσι γιατι ειναι και σε ηλικια που μας ενδιαφερει.





κατα τα λοιπα η συνεδρια με την Κατια ηταν αψογη για αλλη μια φορα με προγραμματακι μιας ωρας για περισσοτερη ανεση χρονου.


η αρχη εγινε στον καναπε με αμοιβαια φιλια και γλυψιματα και ολοκληρωθηκε ο πρωτος γυρος εκει με μια μαεστρικη πιπα μαζι με μπολικο περιφερειακο γλυψιμο στις μπαλλες και τελειωμα ορθιος στο στηθος της γονατιστης Κατιας.
μετα απο τα φρεσκαρισματα και λιγο χαλαρωτικο μασαζακι στο κρεββατι μασαζ μεταφερθηκαμε για το δευτερο γυρο στο κανονικο κρεββατι.

επακολουθησε περιποιηση δικη μου στο μουνακι του κοριτσιου για αρκετο χρονο και επειτα αλλαξαμε θεση για στοματικο απο το κοριτσι.
μολις ημουν ετοιμος περασμα κρανους και επειδη ειναι γνωστο οτι δεν χαλαω χατηρια στα κοριτσια Πλατύ χαμόγελο
και το κοριτσι μου ζητησε να την παρω απο κωλο,δεν αρνηθηκα. Αγγελούδι
ξαπλα λοιπον η Κατια ανασκελα,τοποθετηση του μαξιλαριου κατω απο τη μεση της και εισοδος στον παραδεισο.
με αργες κινησεις αρχικα εδινα πονο.
μολις αρχισε η συγχορδια των da,da,da της Κατιας αρχισα να ανεβαζω ρυθμο.
την γυριζω επειτα στα τεσσερα και απολαμβανω το κωλαρακι της και σε αυτη τη σταση. τα da,da,da συνεχιζονταν.
μετα οταν αρχισα να κουραζομαι την βαζω ανασκελα πανω στο κρεββατι μασαζ,αλλαζω κρανος,της σηκωνω τα ποδια στους ωμους μου και μπαινω μεσα της απο μπροστα τωρα.
με γρηγορες κινησεις την πηρα κι ετσι ωσπου ηρθε το τελος βγαζοντας την καποτα και τελειωνοντας στην κοιλια της.
αλλη μια ομορφη συνεδρια ειχε τελειωσει.
ντουζακι ξανα κι οι δυο και ζητησα κανα δυο φωτο που δεν μου τις αρνηθηκε και που βαζω εδω αφου συμφωνησε και το κοριτσι μαζι με φωτο απο το δωματιο.

να ειστε καλα παιχτες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
1652013647745
1652013678856
1656250829923
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.780
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimigoall, panathasta, Εκλεκτικός και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2022
Και φωτογραφος μιστερ μου? Πλατύ χαμόγελο
review reaction 2 petergsp
08 Μαΐου, 2022
σωματάκι αλφάδι 20χρονης... πως κρατιέται έτσι το πουτανάκι!
και το βυζάκι είναι πολύ καλύτερο απ' ότι φαίνεται στις φωτό!
review reaction 1 petergsp
08 Μαΐου, 2022
αναλ(anal)υτικοτατος παντοτε
μεντορα μ,
εσυ μουμαθες το Τζεσικακι και το Μαρινακι,
πηγαινες με τις κορυφαιες
και τωρα με ασχετο στανταρακι
αρχηγε μ;;;;;;;
09 Μαΐου, 2022
Τυπε οι φωτό που ανέβασες προδιαθετουν ωραία πράγματα,υπάρχουν αλλού φωτό τις κοπέλας να δούμε από το κατάστημα πχ?

Πολύ ωραίο μωρό δείχνει,μου πέφτει μακριά ο νέος Κόσμος αλλά θα τραβήχτω από ότι φαίνεται..
10 Μαΐου, 2022
παίζει μέσα εκεί τέτοια γυναίκα????!!!!!!!!

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5