Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819165
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.
Επίσκεψη στο ίδρυμα με ωραία υποδοχή από την πάντα ευγενική κ. σοφια

Πέρασμα από τά κορίτσια χαιρετισμός πειράγματα από τίς ποίο γνωστές και τελική επιλογή Κάτιας.
Αν καί τά έχουν πει τά περισσότερα ή συναγωνιστές εγώ απλά θά συμπληρώσω. Ή κοπέλα είναι περίπου κοντά στα 30 έχει συμπαθητικό πρόσωπακι δεν τό λες άσχημο με ωραία μπλέ μάτια, μελαχρινό μάλι και σωματακι λεπτό slim (αν θέλετε πιασίματα κλπ προσπεράσετε) Βυζάκια μικρά 1plus στο περίπου στητα, κολαρακι μικρό και ωραίο. Περιποιημένη καί καθαρή παντού, κοινωνική και χαμογελαστή με καλό social όσο χρειάζεται. Στον αγώνα τώρα..... είχε όρεξη και διάθεση, γλωσοφιλα ναι, χαμουρεματα ναι, φιλιά, δαγκώματα ναι, καλή ελεύθερη πίπα δεν βιάζεται κάνει καλό παιχνίδι με την γλώσσα σέ κορμό και δίδυμα με αργά βασανιστικά περάσματα παντού. Μουνάκι μικρό καθαρό και ξυρισμένο για γλυψιμο ότι πρέπει καί με ωραία αίσθηση όταν μπαίνεις μέσα..... Ειδικά όταν μπεις καί γουστάρει χτυπιέται πάνω σού με ένταση και εκεί αρχίσει τό ρωσικό κοντσέρτο με τά da da da... (Ξέρουν κάποιοι τί εννοώ) ένας χαμός...και φυσικά όλα μούσκεμα!!!!! Από στάσεις ότι ήθελα δεν είπε όχι, τό κολαρακι τής σκέτη καύλα μου το έδωσε ευχάριστα καί εγώ σαν ευγενικός κύριος τό πρόσεξα καί τό τίμησα δέοντος με όλα τά προκαταρκτικά.... Παίρνει πρωτοβουλίες εκεί που χρειάζεται και ανεβάζει τό ραντεβού σέ καύλα. Μασαζακι τίποτα το ιδιαίτερο χαιδολογημα περισσότερο αλλά δεν με χάλασε για χαλάρωση πρίν τόν δεύτερο γύρο καλό ήταν. Στα γενικά ή Κάτια φάνηκε σωστή και εξηγημενη καλό τυπακι είχαμε αρκετά καλή χημεία πού φάνηκε από την αρχή. Σίγουρα αξίζει για τά δικά μου γούστα και θά την προτιμήσω ξανά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
professor x
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
24.820
Πόντοι:
11.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 186058, Διαγραμμένο μέλος 177357 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού