Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819400
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατιατικη επισκεψη το απογευματακι και διαθεσιμες 9 κοπελλες εκ των οποιων 2 ηταν απασχολημενες και δυστυχως και η Κατια που ηθελα να δω.
ετσι επελεγη η Ευα που την παιρνω πρωτη φορα.
ειχα διαβασει τις κριτικες της και ημουν στο να φυγω ή να κατσω μιας και οι υπολοιπες διαθεσιμες δεν ηταν τοσο του γουστου μου.
τελικα το αποφασισα κι εμεινα.



Ευα λοιπον.

40αρα Ρωσιδα,μελαχρινη με αδυνατο κορμι και πολυ καλα στεκουμενη σωματικα,παρα τα χρονια της.
εχει λιγο εκφυλο προσωπο ,σωμα οπως ειπα πολυ καλο,βυζι μικρο,διασπαρτα μερικα τατου στο σωμα της και ενα καποιο υφακι στην ομιλια και στο φερσιμο της,λιγο μαγκικο,λιγο καπως περιεργο,που υποθετω της εμεινε απο την παλια εργασια της που μου ανεφερε οτι εκανε. τελος παντων δεν μας πολυενδιαφερουν αυτα.
μιλαει πολυ καλα Ελληνικα αλλα το ασχημο ειναι οτι μιλαει πολυ. Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
και λεγοντας μιλαει πολυ,δεν εννοω οτι το κανει για να κλεψει χρονο και να περασει η ωρα της συνεδριας.
απλα ετσι της βγαινει,ετσι ειναι ο τυπος της.


ανοδος στον τεταρτο οροφο του κτιριου λοιπον και αφου ετοιμασε το δωματιο,με αφησε να ετοιμαστω για να επιστρεψει λιγο αργοτερα.


αρχη του προγραμματος λοιπον στον καναπε με θερμες περιπτυξεις.
η κοπελλα αποφευγει να φιλαει στο στομα ομως (δεν ξερω γιατι) και το καταλαβαινει αμεσως καποιος.
αφου ειδα λοιπον οτι δεν θελει με την πρωτη,ουτε το επεδιωξε εκεινη ποτέ,το ξεχασα κι εγω αμεσως.
φιλαει ολο το υπολοιπο κορμι ομως και ασχολειται με ιδιαιτερη θερμη με το ανδρικο μοριο.
η τεχνη της στο τσιμπουκι ειναι εξαιρετικη. το εχουν γραψει ολοι αυτο αν θυμαμαι καλα στις προηγουμενες κριτικες της.
ετσι αφεθηκα κι εγω αραχτος στον καναπε να απολαμβανω την περιποιηση της.
ειχε μια λυσσα μοναδικη στο ρουφηγμα.
επαιρνε πρωτα το κεφαλι και το σαλιωνε περιμετρικα και το τυλιγε με την γλωσσα της.
μετα σιγα σιγα τον επαιρνε ολον (κι οταν λεμε ολον, εννοουμε ΟΛΟΝ) μεσα της και τον κρατουσε εκει αρκετα,ενω συγχρονως στριφογυριζε απο μεσα την γλωσσα της.
επειτα εδινε πιο γρηγορο ρυθμο. μετα παλι πιο αργο.
ρουφαγε τα μπαλλακια ενα-ενα και χανοντουσαν στο στομα της. σαλιωνε ολη την γυρω περιοχη και εγω ειχα φτασει στα ορια μου με τετοιο γλειψιμο.
παρεδωσα το σπερμα μου στο στομα της και μονο αφου το πηρε ολο σηκωθηκε και πηγε να τα φτυσει.
πραγματικα πολυ καλη εμπειρια στοματικου.
πλυθηκα κι εγω ξανα και ειπαμε για λιγο μασαζ για αποφορτιση.



προς τιμην της μου ειχε αναφερει εξ αρχης οτι δεν το πολυκατεχει το μασαζ και θα κανει οτι μπορει.
ξαπλωνω στο κρεββατι του μασαζ και απλα ηθελα να χαλαρωσω για λιγο πριν το δευτερο γυρο.
αμ ετσι νομιζα,αλλα νομιζα λαθος. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
επιβεβαιωνω ολους τους προηγουμενους συναγωνιστες που αναφερουν οτι μιλαει πολυ.
η κοπελλα μιλαμε δεν βαζει γλωσσα μεσα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
μου ανεφερε σχεδον ολη τη ζωη της απο τοτε που ηρθε στην Ελλαδα,χωρις καν να τη ρωτησω τιποτα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
ειχε γνωμη και αποψη για τα παντα (θετικο αυτο). μεχρι και για τον πολεμο στην Ουκρανια ελεγε,για τις εκλογες στη Γαλλια και για οτι αλλο φανταστει κανεις.
τελος παντων περασε ετσι κανα 15 -20λεπτο και ημουν σχεδον ετοιμος.
με προετοιμασε για λιγο χαιδευοντας με εκει και μετα περασαμε στο μεγαλο υπερδιπλο κρεββατι.


εναρξη του δευτερου γυρου λοιπον με ακομα ενα κορυφαιο τσιμπουκι απο την κοπελλα.
μιλαμε η κοπελλα σεληνιαζεται με τον πουτσο.
γλειφει χωρις αυριο κι ετσι μιας και ημουν κι εγω πιο χαλαρος τωρα το απολαυσα για αλλη μια φορα και για περισσοτερη διαρκεια.
περασμα κρανους και ανεβαινει πανω μου σε σταση cow και αρχιζει το ροντεο.
με μικρες κινησεις στην αρχη ανεβοκατεβαινε μονο στο πουτσοκεφαλο και οσο περναγε η ωρα τον εβαζε πιο βαθια.
σε λιγο βρεθηκε να λυσσαει πανω-κατω στο καβλι μου.
την γυριζω ανασκελα και ερχομαι εγω απο πανω της και δινω πονο με γοργο ρυθμο για αρκετη ωρα.
δεν μασαγε πουθενα.
την βαζω στα τεσσερα και σηκωνομαι ορθιος πισω της και της δινω και δυο τρια μπατσακια στον κωλο.
αυτη απο κατω επαιζε το μουνι της.
μετα απο κανα 5λεπτο δυνατο πηδημα ,βγαζω καποτα και τελειωνω στα κωλομερια και στην μεση της.
της δινω αλλο ενα χαστουκι στον κωλο και αποσυρομαι για να πλυθω τελειωνοντας τη συνεδρια ακριβως στην μια ωρα.


συμπερασματικα λοιπον η συνεδρια πηγε μετρια οσον αφορα το κομματι του μασαζ και πολυ καλα οσον αφορα το κομματι του σεξ.
η κοπελλα αν και εχει ενα θεμα με το πολυ μπλα μπλα,αν το παραβλεψουμε αυτο και επικεντρωθουμε στο κυριως μερος,τοτε γνωμη μου ειναι οτι θα περασει καλα οποιος την επιλεξει.
το στοματικο της ειναι πολυ καλο,στο σεξ συμμετεχει ενεργα,δεν τρωει χρονο,αλλα θελει μια βελτιωση στο κομματι του μασαζ για οσους κοιτανε και αυτο.
αν εβαζε μαλιστα και κωλο στο προγραμμα της,τοτε για μενα θα ηταν must επιλογη.
το "ισως" στο αν θα την ξαναβλεπα,το εβαλα περισσοτερο για την απωλεια φιλιων και την μη παροχη πρωκτικου στο προγραμμα της και λγο για την ακαταπαυστη ομιλια της.
αν παρειχε και τα παραπανω στο προγραμμα της,η επιλογη θα ηταν "σιγουρα".


αυτα απο μενα συναγωνιστες.
να περνατε καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.780
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, clonarius, sakarvats και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού