Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483521
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Πέμπτη , κλασσικά σε ρόλο σεριφησσας η λατίνα Ρόζα , αφού με θερμομέτρησε και με ρώτησε αν έχω πιστοποιητικό εμβολιασμού (χωρίς να το δει) μου είπε ότι δουλεύουν τέσσερις κοπέλες , η παλιά καραβάνα του μαγαζιού ήταν σε συνεδρία ,οπότε σαλονάρισαν οι 3 κοπέλες που ήταν ελεύθερες , η άλλη παλιά καραβάνα του μαγαζιού η Δήμητρα , καστανόξανθη κοπέλα , πολύ χοντρή , με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο και 3.5αρι βυζί, η Αλεξία καστανόξανθη μιλφογκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους , κανονικό πάρα πολύ ωραίο κορμί για την ηλικία της 2.5αρι βυζί και τέλος η Ζέτα (την είχα δοκιμάσει τον Απρίλιο του 2017 στο Φραντζή 4 με καλές εντυπώσεις ), ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα μίλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, με λεπτό ωραίο κορμί και 2αρι συν βυζί.
Η Έλενα που είναι εγγύηση σε υπηρεσίες ήταν πιασμένη , τη Ζέτα την έχω πάρει παλιά , τη Δήμητρα δεν υπήρχε περίπτωση να την επιλέξω ποτέ , έτσι επέλεξα να περάσω με την Αλεξία που και θετική αύρα μου έβγαλε στο σαλονάρισμα αλλά είχε και πάρα πολύ ωραίο κορμί για την ηλικία της (γύρω στα 43-44).
Με οδήγησε στο δωμάτιο που βρίσκεται στο διάδρομο αριστερά , με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο και τι θέλω να πιώ , με άφησε να κάνω ένα ντουζάκι , μου έφερε ένα χυμό και ξαναεπέστρεψέ μετά από κάνα δεκάλεπτο .
Συνοπτικά , στο μασάζ είναι πολύ καλή , όχι Έλενα αλλά καλή , με σωστές πιέσεις , τρίψιμο όπου έβλεπε ότι χρειάζεται και είχαν μαζευτεί άλατα , άλλοτε δυνατά και άλλοτε χαλαρωτικά σε όλο το κορμί , χέρια πόδια πλην από πατούσες, ξέβγαλμα στα λάδια με οινόπνευμα , φιλιά σε πόδια κωλομάγουλα , λαιμό αυτιά και ψιθύρισμα να γυρίσω , λίγο μασαζάκι σε στήθος και πόδια ξανά και μετά χειρομάλαξη του πούτσου μέχρι που σηκώθηκε , κατευθείαν μετά τον εξαφάνισε στο στόμα της , πολύ καλή πίπα , έμπειρη , εγώ έπαιζα το μουνάκι της , φιλιά δίνει με γλώσσα παθιάρικα ενώ σε αφήνει να της γλύψεις τη μουνάρα της για ώρα αν το επιθυμείς και σου αρέσει , πέρασμα προφυλακτικού , δύο στάσεις πίσωκολλητό και ιεραποστολικό και χύσιμο στο υπερπρόθυμο στοματάκι της .
Στο ντους προσφέρθηκε να μου τρίψει την πλάτη ενώ όταν με ξέβγαλε όπως ήταν από πίσω μου έπιασε τον πούτσο μου στο χέρι της και άρχισε να μου τον παίζει με καύλωσε , με ρώτησε αν θέλω να πάρω άλλο ένα μισάωρο ή ώρα , βασικά δεν είχα άλλα λεφτά πάνω μου και της απάντησα άλλη φορά , μιλφ με πολύ καλό κορμί για την ηλικία της και πολύ καλές υπηρεσίες , θα την ξαναδοκίμαζα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.483
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Διανοούμενος, drifter81 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2022
H Αλεξία είναι Ελληνίδα ή Ρωσίδα?
08 Φεβρουαρίου, 2022
Ρωσίδα
26 Μαρτίου, 2022
Όταν λες συνέχεια «για την ηλικία της...» στα ποςα το κόβεις?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3