Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819439
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δυστυχώς απεδείχθη άλλη μια φορά πως αν δεν διαπιστώσω ιδίοις όμμασι μία κορασίδα οπτικά σε πρώτη φάση και δε δοκιμάσω εγώ ο ίδιος τις υπηρεσίες της , δεν μπορώ να εμπιστευτώ την κριτική και τα καλά λόγια κανενός διότι δυστυχώς τα θέλω και οι εμπειρίες του καθενός είναι εντελώς διαφορετικές....πάμε στην συγκεκριμένη λοιπόν κοπελιά......πρώτη εντύπωση ασχημούλα στη φάτσα, πολύ αδιάφορα έως μετριότατη φατσούλα, πιασμένα μαλλια που δεν της πάει καθολου....κορμάκι πολύ μικρούλι και λεπτούλι αλλά αγύμναστο και καθόλου θηλυκό...είχε ξαναδουλέψει παλιά και στον 6ο όροφο του 40-42 και στη Φραντζή 7 μαζί με την "αδερφούλα" της?? την Αλεξάνδρα η οποία έχει γίνει θωρηκτό ποτέμκιν από κιλά!!!!! τέλος πάντων επειδή δεν υπήρχαν άλλες επιλογές και βιαζόμουν λέω ας τραβήξω από 19 και αν βγεί 2 θα είμαι κωλόφαρδος!!!!! τράβηξα όμως βαλέ....όπως αποδείχθηκε. δυστυχώς το κοπέλι δεν κάνει για αυτή την δουλειά και εμφανισιακά αλλά πολύ περισσότερο για το σέρβις που...δεν έχει! πολύ απλά. Ενώ δέχεται ωραία το γλυφομούνι και φιλιά κλπ...(απορώ πως τα έκανα και τα δύο καθώς μύριζε άσχημα και το στόμα της μάλλον από τσιγάρο και το μουνί της είχε μία περίεργη γεύση(όχι με την έννοια οτι ήταν βρώμικο, το αντίθετο) του στύλ χλωρίνης κλινέξ!!!!!!!!!(ναι όσο απίστευτο και αν ακούγεται!) . Στα του σέξ απλά είναι αστείο το θέαμα να την βλέπεις να μην μπορεί να πάρει μία σοβαρή στάση είτε cow , είτε reverse cow(κάνει το συνήθες ξενέρωτο καβάλημα που πλακώνεται όλη πάνω σου, χωρίς να στηρίζεται στις πατούσες ή έστω στις μύτες και να καρφώνεται ωραία για να σε φτιάξει) και πλην αυτού να βάζει και τζελ. Όλα αυτά σε συνδυασμό με την επιλογή ραδιοφωνικού σταθμού με παιδικά τραγούδια (εκείνη την ώρα τουλάχιστον) έκαναν το όλο σκηνικό για τον γάιδαρο καβάλα....εν τέλει έφυγα άχυστος...της είπα να σταματήσει και να φύγουμε δεν άντεχα άλλο αυτό το μαρτύριο.....της είπα ευχαριστώ δεν πειράζει ......μου κάνει ....δεν σου άρεσε ε??? όχι δεν μου άρεσε τίποτα αλλά συμβαίνουν αυτά(δεν ήθελα να την προσβάλω , δεν υπάρχει και λόγος) και απεχώρησα ατάκτως....δυστυχώς στο μαγαζί αυτό πέραν της μάρτας η οποία συγχρονίζει ωραία εμφάνιση με πάρα πολύ καλές υπηρεσίες, σχεδόν καμία άλλη δεν αξίζει για διάφορους λόγους....(η εύα πχ μιλάει ακαταύπαστα,η ρίτα είναι κασέτα, η κάτια εχει το βλέμμα της γελάδας , η μιλένα είναι ένα μίλφ εντελώς αδιάφορο, η ξένια είναι κορμάρα αλλά μέσα είναι χάλι μαύρο,για την αλεξάνδρα τα είπαμε...)...η μόνη που θα πέρναγα για δοκιμή έτσι όπως την βλέπω αλλά χωρίς να έχω ιδέα αν είναι καλή μέσα είναι αυτή η Αναστασία!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Βασιλική
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.844
Πόντοι:
4.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 anthotypos, ΧΧΧ-Man, lavro και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2022
Μα πόσο δίκιο έχεις μεσιέ. Σε λίγο θα μας βάζουν και κλαρίνα!!! Προσεχώς κριτική μου με Ρίτα...
review reaction 1 n.smirni76
14 Φεβρουαρίου, 2022
Μας εσωσες αρχηγε...
Την ειχα παρει παλιοτερα... κ ηταν παλτο... κ ελεγα να τις δωσω μια 2η ευκαιρια.. μπας κ εβαλε μυαλο... αλλα απο οτι καταλαβαινω... δεν!!!
Δεν θελει να δουλεψει...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2