Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 220187
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μαργκό. Για μένα από τις τοπ μούσες στο μαγαζί και μια από τις καλύτερες μασέρ. Μια γυναίκα με λίγα κιλάκια που της πάνω και παρουσιαστικό που σε παραπέμπει σε ταινίες πορνό, και σε γυναίκες οι οποίες σου βγάζουν τις φαντασιώσεις που θα ήθελες, όπως της γειτόνισσας, της γυναίκας που ψωνίζει στην λαική, της μητέρας του φίλου σου. Μετά το μπάνιο ήρθε και αφού ήρθε έγινε ο χαμός. Πολλά φιλιά, αγκαλιές, χαμουρέματα, πιασίματα, και αφού μου έκανε μασάζ η ίδια της πρότεινα να της κάνω και εγώ μετά και δέχτηκε με μεγάλη χαρά. Αφού λοιπόν της φίλαγα όλο της το σώμα μετά της έγλυψα το μουνί της αισθησιακά που οφείλω να ομολογήσω είναι υπέροχο. Μετά με έγλειψε και αυτή και μετά μου κάνει μια υπέροχη πίπα που δεν θα την ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου. Μετά την πίπα ακολούθησαν πολλές στάσεις σεξ, σε όποια στάση μπορεί να φανταστεί ο καθένας και το τέλος ήρθε ιεραποστολικά με χάδια και φιλιά και από τους δύο μας. Ακολούθησε και δεύτερος γύρος, με το τέλος αυτή την φορά να έρχεται στα τέσσερα. Συμπερασματικά η Μαργκό είναι μια γυναίκα η οποία ζεί για το σεξ και θα μπορούσε να γαμηθεί ακόμα και με έναν πακιστανό έξω στον δρόμο. Μηχανή του σεξ πραγματική που θα τιμηθεί ξανά λίαν συντόμως.

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μάργκο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.366
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, ZeroTolerance, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2021
Μυστη το ίδρυμα έχει 2 εκτονώσεις στην ώρα;;
Επίσης άμα προσφέρει μισάωρο έχει πάλι δυο πιστολιές σαν το Λ23;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1