Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819245
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γρηγορο περασμα απο τον οικο ευεξιας χθες το απογευμα.
διαθεσιμες μονο οι πολυ χοντρες κοπελλες για τα γουστα μου δηλ Αγαπη,Ναταλια κλπ και η Μαργκο. η συμπαθεια μου Κατια σε τριωρο ραντεβου!!!!!! με ρεγουλα παλικαρια,με ρεγουλα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
πηρα την Μαργκο για προγραμμα μιας ωρας μιας και δεν την ειχα ξαναπαρει και για να μη φυγω αχυστος,αφου ουτε αυτη ειναι ακριβως οτι προτιμω.



στα γρηγορα λοιπον.
1. εμφανιση

θετικα:
νεα κοπελλα 23 ετων,χμμ μετρια εμφανιση στο προσωπο,μακρια μαλλια,μελαχρινη μαυρομαλλουσα που ειναι η κυρια προτιμηση μου,χαμογελαστη,ναζιαρα και πεταχτουλα.
τελος τα θετικα.

αρνητικα:
πολυ χαλαρο σωμα,λεπτη μεση,χοντρα μπουτια και κωλος,αχλαδοκωλα δηλαδη,στηθος δυαρακι νερουλο και γενικα ατσουμπαλο σωμα και αγυμναστο εντελως.



2. σερβις:
τυποποιημενο ψευτοσερβις χωρις τιποτα ουσιαστικο.
δεν φιλαει,δεν κανει cim,δεχεται γλυφομουνι χωρις πολλα πολλα ομως με τα δακτυλα,δακτυλα πισω ουτε για αστειο,πιπα καλη θα την ελεγα,με καβλωτικα κοιταγματα,αλλα γρηγορη,βιαστικη λες και την κυνηγανε και συνεχως να λεει "θελω να με γαμησεις" ,"θελω να με γαμησεις".
της εκανα τη χαρη λοιπον και την γαμησα στο δευτερο γυρο.
στον πρωτο ειχα τελειωσει μετα απο πιπα στα βυζια της.
στο ενδιαμεσο ειχαμε ψευτομασαζ,αλλα οκ δεν μπορει να εχει καποιος απαιτησεις για καλο μασαζ εδω.


αδιαφορο σεξακι λοιπον,καθε πεντε λεπτα να ζηταει να αλλαξουμε σταση.
στο cow σταματαει εκει που ειχε παρει φορα,για να μη χυσει λεει!!!!! χαχαχαχαχαχα κλαιω.Χεχε!Χεχε!Χεχε!
τη βαζω στα τεσσερα και ειχε γειρει στο κρεββατι μπροστα με συνεπεια να μη βολευει η σταση του σωματος της.
τελος της ειπα να κατσει ανασκελα στο μασαζοκρεββατο επειδη εκλεβε στο κρεββατι και τη γαμησα ετσι ωσπου εχυσα.


τελος της συνεδριας.

με δυο λογια μια παντελως αποτυχημενη συνεδρια.
το κοριτσι ή βαριοταν,ή δε γουσταρε,ή ειχε κουραστει ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο.
αποκορυφωμα ο ντεκαβλε ηχος "πλαφ πλαφ πλαφ" οταν την πηδουσα στο μασαζοκρεββατο.
υγιαινετε παιχτες. παμε για αλλα.





Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαργκο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.776
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, company of heroes tho, xenitemenos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2021
Έχουν λιγοστέψει οι επιλογές στο μαγαζί.
Μεταγραφές επειγόντως.
review reaction 1 olddog, ΧΧΧ-Man, petergsp
30 Νοεμβρίου, 2021
μάλιστα... άνθρακες λοιπόν η περιγραφή του Καλόγερου στην καλή κριτική του...
εγώ πάντως θα εμπιστευτώ τον μεγάλο Πέτρο και δεν θα δοκιμάσω Μαργκώ...
review reaction 1 petergsp
30 Νοεμβρίου, 2021
@baroc
εχεις δικιο φιλε.
το μαγαζι χρειαζεται ενισχυση επειγοντως.
ακομα και οι δυο τρεις καλες και πολυ καλες επιλογες που ηταν πριν λιγο καιρο εδω,
πηγαν στο αδελφο μαγαζι με την ξινη υπηρεσια που δεν συνεννοειται κανεις μαζι της με τιποτα,οχι μονο για ραντεβου,αλλα για τιποτα.




@clonarius
προσωπικα εγω δεν αμφισβητω την κριτικη του συναδελφου Kaloeros.
μπορει να περασε οντως καλα και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα παραπλανουσε κανεναν μας εδω.
μαλιστα αν προσεξεις ΚΑΛΑ και την περιγραφη της συνεδριας του,αλλα και την περιγραφη της κοπελλας,δεν διαφερουμε σε πολλα με αυτα που εγραψα εγω.
η διαφορα ειναι οτι ο Kaloeros τα γραφει πιο στρογγυλεμενα τα πραγματα,τοσο για το σερβις της κοπελλας,οσο και για την περιγραφη της σωματικα,ενω εγω τα λεω λιγο πιο ωμα,πιο πεζα αν θες,καθως δεν μου αρεσουν τα στρογγυλεματα και οι μαλαγανιες γενικοτερα.
review reaction 1 olddog, baroc, Easy Rider(2)
01 Δεκεμβρίου, 2021
Υπάρχει η επιλογή τριωρου ραντεβού?νόμιζα ότι μέχρι μια ώρα μπορείς να πάρεις,
review reaction 1 petergsp
01 Δεκεμβρίου, 2021
Πληροφοριακά επειδή πέρασα χθές, η Μαργκο είναι η πρώην Λίζα από την Εθνάρχου, ξεπετα η κοπελα από πρωην studio.
review reaction 1 olddog, baroc, petergsp
01 Δεκεμβρίου, 2021
@john8

συναδελφε ετσι μου ειπε η υπηρεσια,ετσι λεω.
μπορει και να υπαρχει εφοσον πληρωσει καποιος αναλογα,μπορει και να ηταν με διαφορετικους παιχτες.
review reaction 1 olddog, john8
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6