Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 50 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 202637
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο Όασις σήμερα. Στην υποδοχή η Ζωή.
Της είπα το συνθηματικό, δώρο του καταστήματος η σημερινή επίσκεψη.

Ρώτησα αν περνάει και η ίδια στο δωμάτιο, μου είπε ναι, αφού πρώτα μου έδειξε και τις υπόλοιπες κοπέλες. Διάλεξα την Ζωή.

Μπανάκι λοιπόν και αναμονή.
Ήρθε η Ζωή, και μου είπε να αρχίσουμε με μασάζ. Τι μαγικό άγγιγμα από τα χέρια της, τόσο φιλικό, ζεστό, αισθησιακό, γνώριμο. Με ετριψε γλυκά και ωραία από κάτω μέχρι πάνω.

Μετά γύρισα ανάσκελα και πέρασμα στο δεύτερο μέρος, με χάδια, έχει απαλό και σφιχτό δέρμα ταυτόχρονα, ήθελα να την αγγίζω συνέχεια.
Πίπα ωραία χωρίς, την ήθελα όμως και σε 69, ήρθε και την απόλαυσα και εγώ αρκετά, της άρεσε.
Μετά της είπα να ανέβει πάνω μου, για λίγη ώρα, την φίλησα σε λαιμό και πρόσωπο(η ίδια δεν φίλησε αλλά και δεν με απέφυγε όμως γυρνώντας το πρόσωπο της) .
Στην συνέχεια ιεραποστολικό, σε δυνατό ρυθμο, πολύ ωραία αίσθηση.
Για τέλος, την έβαλα στα τέσσερα όπου και ανέβασα στροφές μέχρι να έρθει το τέλος.

Με περιμενε να κάνω μπάνιο, μου πρόσφερε καινούργια πετσέτα, με χαμόγελο.

Σε ευχαριστώ πολύ Ζωή για την όμορφη ώρα που μου χάρισες.
Ευχαριστώ και το Όασις για την δωρεάν συνεδρία, αν και προσωπικά ήθελα να πληρώσω στο τέλος, όλοι πρέπει να ανταμείβονται για την εργασία τους και δεν έχω κάτι προσωπικό με καμία κοπέλα, αλλά όσο και να επέμενα, η Ζωή αρνήθηκε καθως το δώρο είναι δώρο, όπως είπε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2021
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
4 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
19.930
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cryptohandfly, Poetjokey, anthotypos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2021
Πολύ καλή η κίνηση να πληρώσεις φίλε!!! Κι ας ήταν δώρο κι ας μην το δέχτηκαν! Πολύ καλά ξηγήθηκες, μάγκας!!!
review reaction 1 Easy Rider(2)
29 Νοεμβρίου, 2021
Φίλε Rider το δώρο ήταν λόγω τής φόλας που έφαγες (σε προηγούμενη κριτική σου) ή παίζει κανένα εκπτωτικό πρόγραμμα τύπου go for more και τα τοιαύτα?
29 Νοεμβρίου, 2021
@kafearkoudas: έτσι είναι το σωστό φίλε μου.
Και το Όασις βέβαια, ήταν εντάξει απέναντι μου, δεν μπορεί κάποιος να ζητήσει περισσότερα από το μαγαζί.

@giorgodelafuentes2: το δώρο ήταν λόγω της ατυχούς εμπειρίας μου με την Έρρικα.
review reaction 1 giorgiodelafuentes2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3