Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 187459
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο εν λογω ελαιοτριβειο πριν απο 3 ημερες, Κυριακη, μετα απο ενημερωση των συναγωνιστων του μπου, για το ποια καταστηματα ειναι ανοικτα στα νοτια την Κυριακη. Περασμα πρωτα απο Καλλιροης 48, δεκα λεπτα πριν κλεισει, οποτε εφαγα πορτα απο την σεριφισσα εκει, οποτε δεν ειχα αλλη επιλογη απο το Συγγρου 108, που ειχα να παω απο την εποχη της Ελενης. Στο σερβις ηταν μονο η Βικτωρια, εμφανησιακα τελεια, για τα δικα μου γουστα, πανω στις 12ποντες γοβες της που αναδεικνυαν τα υπεροχα καπουλια της και τις καλλιγραμμες μπουταρες της. Εμφανιστηκε με ολοσωμο δαντελωτο σεξυ κορμακι, χωρις αλλο ρουχο επανω της, που την εκανε ακομα πιο σεξυ.
Το δωματιο βελτιωμενο σε σχεση με παλιοτερα, εκτος απο μασσαζοκρεβατο ειχε και κρεβατι, καθως και ντουζιερα.
Ξαπλωσα κατευθειαν στο κρεβατι οταν ηλθε η κοπελα, οποτε δεν μπορω να την κρινω για τις υπηρεσιες της στο μασσαζ,
Αρχισε με ενα ελαφρυ μποντι του μποντι και σιγα- σιγα κατεβηκε προς τα κατω, οπου και εμεινε για σχετικα αρκετη ωρα, αρκετα υπομονετικη στην πιπα, χρησιμοποιωντας ποτε γλωσσα, ποτε προσπαθωντας για ντιπ θροατ, και ποτε χρησιμοποιωντας και το χερι.
Την σταματησα και της ειπα να ερθει απο πανω μου, οπου με τις πρωτες μουνιες που μου εριξε με καυλωσε πολυ, και της ειπα να γυρισει στα 4, οπου εκει μπορω, τα τελευταια χρονια, ισως και λογω ηλικιας, να εχω τον απολυτο ελεγχο.
Αφου την σφυροκοπησα για αρκετη ωρα, την εσπρωξα να ξαπλωσει μπρουμητα, χωρις να βγω απο μεσα της και συνεχισα περνωντας και το χερι μου αναμεσα απο τα μπουτια της και αρχισα να της χαιδευω την κλειτοριδα. Εκει νομιζω οτι βρηκα ισως βρηκα και το αδυνατο σημειο της, η, ετσι υποκριθηκε, και αρχισε να βγαζει κραυγουλες, οσο πιο δυνατα επαιζα την κλειτοριδα της, τοσο πιο δυνατες κραυγες εβγαζε, οποτε και εγω τελειωσα.
Την ευχαριστησα, μιλησαμε καποια υποτυπωδη Ρουμανικα που ξερω, ισα-ισα για να βεβαιωθω για την προελευση της και αποχωρησα ευχαριστημενος.
Ηταν μια τιμια συνεδρια, που νομιζω οτι θα την ξαναεπαναλαβω με την πρωτη ευκαιρια.

Υ.Γ. Θα ηθελα να ευχαριστησω μελος του μπου. και πολυ καλο φιλο, που μου προσφερε καλυψη-υποτιθεται οτι πηγαμε να δουμε τον αγωνα ΑΕΚ - Ολυμπιακου σε καφετερια. (Νεοι παντρεμενοι, μαθετε μπαλιτσα, ποτε δεν βαζουμε Νοβα η, δορυφορικα καναλια στο σπιτι, ενω ειμαστε φανατικοι οπαδοι σε οσο περισσοτερες ομαδες μπορουμεΠλατύ χαμόγελο)
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2021
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
36.088
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, Johnny Red2, Ντουνταράς και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2021
Κάτσε καλά ρε... το πας φιρί φιρί για παντόφλα Έρχεται ροπαλιά
review reaction 3 review reaction 1 Jim25jim, Constantinos27, rodriguez65 και 3 άλλα μέλη
24 Νοεμβρίου, 2021
Είσαι ωραίος ρε μάγκα με το ματσάκι στην καφετέρια έλιωσα στο γελιο Γλώσσα
review reaction 1 spipis71, Constantinos27
24 Νοεμβρίου, 2021
η τελευταία παράγραφος φοβερή!
review reaction 1 spipis71, Constantinos27
24 Νοεμβρίου, 2021
Πουλάκι μου πονηρό κανεις και τέτοια Έρχεται ροπαλιάΈρχεται ροπαλιά

Το άλλο μελος όμως «βράχος ηθικης» Γερο-μύστης

Εκατσε και είδε όλο τον αγώνα στη καφετέρια Ναι!Ναι!Ναι!
review reaction 3 review reaction 1 spipis71, Constantinos27, rodriguez65 και 3 άλλα μέλη
24 Νοεμβρίου, 2021
Το καλοκαίρι που δεν έχει ποδόσφαιρο πως την κοπάνας?
review reaction 3 review reaction 1 spipis71, Constantinos27, κωλο-γερος και 1 ακόμα μέλος
06 Δεκεμβρίου, 2021
Τι άλλο να κάνω ρε Μήτσο, στα 90 μου πια δεν μου σηκώνεται και το έριξα στα ποδόσφαιρα.
Μην κοιτάς τον κωλόγερο, έφηβος ακόμα στα 83.
Όποιος θέλει κάλυψη παιδιά ας στείλει πμ χαχαχαχ
review reaction 3 vltepdr
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6