Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819437
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εμφανίζεται λοιπόν η κοπελιά ετών 38 από την Πολική Σιβηρία. Για την ηλικία της καλοστεκούμενη σε γενικές γραμμές με ωραία ματια, και γενικά ωραία αδύνατη κορμοστασιά(βέβαια στις λεπτομέρειες χάνει αλλά οκ τι να κάνουμε...). Πάμε στα του αγώνος....πίπα μέχρι θανάτου αλλά με πολύ όρεξη για ακαταύπαστη ομιλία ακομη και όταν χτυπάει βάση πούτσα με λάρυγγα (τα παίρνει στόμα αλλά τα φτύνει....)αν υπήρχε τρόπος να σου μιλάει ταυτόχρονα με την πίπα θα τον έβρισκε ....είμαι ΒΕΒΑΙΟΣ!!!!!!! Στα του αγώνος του σέξ , προσπαθεί να τελειώσει γρήγορα ο παρτενέρ της και για αυτό τον βάζει στα 4 για να τελειώσει.....χαρακτηριστικά να σας εξηγήσω ότι γαμιέται με πολύ δύναμη μπρος πίσω και κάνει την κλασική μαλακισμένη κίνηση που με ξενερώνει....δηλ. τι??? χαιδεύει τα αρχίδια για να επέλθει το τέλος πιο γρήγορα...έλα όμως που εγώ δεν τέλειωσα γρήγορα και έτσι την καταγάμησα κανά 20λεπτο δυνατά και τις 2 φορές!!!!!!!!!! Βέβαια δεν δυσανασχετεί και της πιστώνω, αλλά για 2η φορά όχι δεν νομίζω...όταν έχεις λάβει τις ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, η γαμημένη η σύγκριση είναι καταπέλτης για την ΕΥΑ και για την κάθε ΕΥΑ...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.844
Πόντοι:
4.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anthotypos, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2021
Το να σου χαϊδεύουν τα αρχιδια εγώ δεν το βρίσκω άσχημο .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1