Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 674559
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σοφία λοιπόν το νέο(για μένα γιατί αυτή είναι εκεί κανά τετράμηνο) υπερόπλο από τα γειτονικά ...λιβάδια του ταταρστάν, εξαιρετική παρουσία οπτικά(αν εξαιρέσεις λίγο την άγρια φατσάδα η οποία εμένα δεν με χαλάει καθόλου αλλά σίγουρα κάποιους μπορεί να τους χαλάει), με ένα σώμα καταπληκτικό για τα δικά μου γούστα(πλησιάζει ως ένα βαθμό το κορμί της HELENA από SILVER) και πολύ αεράτη....με ότι συνεπάγεται αυτό inside the room.....η τύπισσα στο γαμήσι και στην πίπα δίνει ρέστα και δεν μασάει ταραμά....αλλά μου έκανε ένα φάουλ στο όποιο βέβαια έδωσα τόπο στην οργή γιατί με ικανοποίησε στο μπουλκουμέ....το φάουλ ποιό ήταν?? ότι μου δεν μου έκανε δίμπαλο....με την πρόφαση ότι έχουμε 5 λεπτά ακόμη....και στα 57' βγήκε από το δωμάτιο κάτι που δεν μου έχει συμβεί άλλη φορά.....χημεία ιδιαίτερη δε νομίζω ότι βγάζουμε τα δύο μας αλλά επειδή δίνει την κωλάρα της και γενικά στο γαμήσι και στην πίπα είναι πολύ καλή θα την ξαναπάρω για να την...βελτιώσω......πάντως δεν τα βρίσκω όπως με την μαιρούλα μας...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.934
Πόντοι:
4.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, n.smirni76, xagnostos2006 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού