Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819439
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον περασμα απο το μαγαζι γυρω στις 13.15, ειχα περάσει κ την προηγουμενη χωρις να μου αρεσει καποια κοπελα. Λοιπον αφου παλι οι περισσοτερες κοπελες ηταν σε δωματια επελεξα την Κάτια. Δηλωνει Ρωσίδα, μελαχρινή, ανοιχτοχρωμα ματια κοντη αδυνατο σωμα, μικρό βυζι. Ηλικία 30 με 35.Οχι ιδιαίτερα ομορφη. Αυτα απο εμφανηση. Με ανεβασε στο δωματιο, παρα πολυ καλο κ μου ειπε οτι θα επιστρεψει σε 10 λεπτα. Εκανα το ντουζακι μου κ η κοπελα ηρθε μετα απο 20 λεπτα περιπου. Άρχισε καποια πρωκαταρτικα στον καναπέ κ περασαμε στι κρεβατι. Περασμα σκουφου για πιπα χωρις να το ζητησω, μετρια πιπα, δεν ηταν δεκτικη στο παιξιμο του αιδοίου της ουτε σε δαχτυλο, αλλαζε θεση το σώμα της ωστε να μην την φτανω. Καβαλησε, κουνηθηκε οχι σε φοβερα επιπεδα, ιεραποστολικο κ στα 4 οπου ηρθε το τελος. Αντεχει στην ενταση. Ντουζακι ξανα εγω, με χαλασε λιγο που δεν ηρθε κ αυτη. Μασαζ χωρις θδιαιτερη δυναμη. Δευτερος γυρος μια απο τα ίδια, σκουφο, πιπα κ γαμισι. Δεν ηταν μια καλη συνευρεση, ισως να μην εθχε κεφια η κοπελα, ισως ηθελε καθοδήγηση δεν ξερω. Α!κατι ακομα πιυ με ενόχλησε ηταν οτι στα 45 λεπτα χτυπησε το κινητο της, σαν αφύπνιση. Η κυρια στην υποδοχή ευγενέστατη, μου ειχε πει 60 λεπτα. Ελπιζω να βοηθησα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
572
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, bourdeliaris82, Paliotsarkadoros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Άλλη μια μέτρια κριτική δυστυχώς …
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1