Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 818830
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την εν θέματι κορασίδα έχω περάσει αρκετές φορές και πάντα εξέρχομαι του ιδρύματος με αίσθημα πλήρους
ικανοποίησης από τις υπηρεσίες της, οπότε της χρωστούσα μία κριτική ακόμη. Παραμένει το στανταράκι μου στο Λ23 και κλείνω τα ραντεβού των συνεδριών, όποτε έχω διαθέσιμο χρόνο, τηλεφωνικά, με την ευγενέστατη κα Σοφία. Η Ντάρια λοιπόν είναι πάντα γελαστή, ευδιάθετη, δοτική, γενναιόδωρη στα φιλιά και τα χάδια και πλέον μετά τις τόσες συνευρέσεις μας γνωρίζει τι με ερεθίζει και με απογειώνει. Επιλέγω πάντα το πρόγραμμα της 1 ώρας και ενίοτε, αν οι υποχρεώσεις μου το επιτρέπουν, πρόγραμμα 2 ωρών. Στο "μεγάλο πρόγραμμα" της ζητάω να φέρει έξτρα εσώρουχα και πετσέτα για να κάνουμε μαζί μπάνιο στο ημίχρονο. Όπου εκεί μπαίνει και το γκολ από τα αποδυτήρια, καθώς δεν αφήνει σε ησυχία τον πούτσο μου. Μασάζ, μπάνιο, μπαλαμούτι και πεολειχία στο ντουζ από κάτω...η απόλυτη ηδονή για εμένα. Λεπτομέρειες δεν χρειάζεται να αναφέρω και να σας κουράσω. Υπάρχουν ήδη στην πρώτη κριτική μου. Και για να προλάβω τα σχόλια από τους αυστηρούς μύστες του bou...Σίγουρα η Ντάρια δεν είναι η πιο όμορφη ή η νεότερη του Λ23, εξυπακούεται πως θέλει αναβάθμιση η υπηρεσία του μασάζ που προσφέρει, με τα ίδια χρήματα θα μπορούσα να κλείσω κάποιο CG από πρακτορείο...Το θέμα εν κατακλείδι είναι ότι απολαμβάνω την συνεύρεση μαζί της και εικάζω πως το απολαμβάνει και εκείνη.Να περνάτε καλά και να προσέχετε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
111
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, alpula, topscorer και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού