Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819455
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Γιάννα είναι νεα στο επάγγελμα εξ' ού και ο τιτλος της κριτικής. Δεν εχει ξαναδουλέψει σε άλλο λαδάδικο αλλά και γενικότερα στο επάγγελμα οπως μου είπε η κυρία Σοφία.

Με βάση την πολυετή εμπειρία μου, μετά το ραντεβού μαζί της τείνω να το πιστέψω.

Η Γιάννα είναι γύρω στο 165-167 με αρκετά ωραίο σώμα. Ούτε λεπτό, ούτε μπαμπάτσικο και με ωραίο δυάρι φυσικό βυζί. Στην ερώτηση για το τι παριστάνει ένα τατού που έχει στη μέση της η απάντηση ήταν "παντέρα" πράγνα που σηματοδότησε την εθνικότητά της σε κάτι ανάμεσα σε Ουκρανία και Λευκορωσία. Αυτό το γράφω γιατί ολες οι Αλβανίδες δηλώνουν ρωσίδες για να υπαινιχθούν "πρεστίζ", και δεν γουστάρω γενικά να προσπαθούν να με δουλέψουν.

Το δυνατό της σημείο είναι το πρόσωπο. Μελαχρινή με λευκό δέρμα και αρμονικά λεπτά χαρακτηριστικά.

Η κυρία Σοφία μου είπε είναι γύρω στα 30. Και πράγματι για τόσο φαίνεται, αλλά το ένστικτό μου θα έβαζε μια πενταετία ακόμα.

Στα των υπηρεσιών.Φιλάει βαθειά και παθιάρικα. Ανταποκρίθηκε στις πρωτοβουλίες μου και ήταν φανερό ότι φιαχνόταν πραγματικά και όχι υποκριτικά. Μέτρια πίπα αλλά καλά στησίματα. Πολλες στάσεις και αντοχή στο σφυροκόπημα ιδίως στο δεύτερο γύρο που συνήθως δυσκολεύομαι και αργώ να χύσω.

Για όσους ενδιαφέρονται στο μασάζ είναι μέτρια αλλά το παλεύει, ρωτώντας σε πως και τί θέλεις όσον αφορά ένταση και σημεία.

Συνολικά μια όμορφη πρόθυμη κοπέλα που θέλει να σε ευχαριστήσει και το προσπαθεί μέσα από την απειρία της στο επάγγελμα, που για κάτι βαρεμένους ώριμους κορεσμένους κυρίους οπως η αφεντιά μου φαντάζει προτέρημα.

Η συνάντηση σίγουρα θα ανανεωθεί.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, ZeroTolerance, MACTE ANIMA και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2021
Χωρίς πρωκτικό και αυτή;
X
xenitemenos
23 Οκτωβρίου, 2021
Ναι, χωρίς πρωκτικό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2