Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483606
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα συστημένος από φίλο που πήρε την Αλεξία την πρώτη ημέρα που εργάστηκε στο κατάστημα αυτήν την βδομάδα.
Πρόκειται για μια Ρωσίδα ηλικίας γύρω στα 38 αδύνατη και καστανό μαλλί καρέ και ανοιχτά μάτια. Δεν την έχω δει ποτέ άλλου σε κάποιο άλλο κατάστημα. Το σώμα της είναι αδύνατο με μια μικρή χαλάρωση και δεν έχει σιλικόνες στο στήθος.
Γενικά είναι περιποιημένη και καθαρή μιλάει καλά ελληνικά και αγγλικά και φαίνεται ώριμη και συνειδητοποιημένη για αυτό που κάνει. Χωρίς να κάνει μπαμ σε εμφάνιση έχει το κάτι το περίεργο που σε κερδίζει. Βγάζει ένα προφίλ γυναίκας απλής που δεν είναι του χώρου και της δουλειάς αλλά κατά βάθος δίψα για νέες εμπειρίες.
Να αναφέρω για την εύσωμη υπηρεσία πως είναι εξυπηρετικοτατη και ωραίος τύπος επίσης.
Πλήρωσα 70 ευρώ για 45 λεπτά και πέρασα στο δωμάτιο. Καθαριότητα πετσέτες παντόφλες μιας χρήσης κτλ όλα σε τάξη.
Η Αλεξία ήρθε έβγαλε την ρόμπα της έμεινε με τα εσώρουχα και ξεκίνησε το μασάζ.
Πολύ καλό μασάζ ομολογουμένως. Γνωρίζει και χαλαρωτικό και δυνατό. Μου έπιασε την συζήτηση . Μέσω της κουβέντας ήθελε να καταλάβει τι πρόγραμμα μου αρέσει. Μου ανέφερε δηλ πως κάνει υποταγή (αυταρχικό) ποδολαγνεία face sitting και άλλα πολλά. Στο face sitting κάθεται στο πρόσωπο του πελάτη καιρού κάνει μασάζ προσώπου ?. Της είπα να κάνει μασάζ με τα πατουσακια της στο εργαλείο μου και το έκανε καταληκτικά.
Περάσαμε έτσι στο δεύτερο μέρος...αμέσως ξεκίνησε το πιο αισθησιακό στυλ με γλωσσοφιλα χάδια πολύ καλή στοματικό άνευ και σεξ σε δύο στάσεις με πολύ καλή συμμετοχή.
Συμπερασματικά είναι μια τίμια περίπτωση που προσπαθεί πολύ ώστε να περάσει ο πελάτης καλά κάνει σωστό μασάζ και το κυριότερο έχει ένα μεγάλο εύρος υπηρεσιών στο σεξ που το προσαρμόζει στα γούστα του πελάτη
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2021
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
491
Likes:
37.352
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Constantinos27 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2021
θα την προτεινες αντι της ελενας ?
10 Σεπτεμβρίου, 2021
αναφερομαι στο θεμα του μασαζ .ο δευτερος γυρος ειναι υποκειμενικος,ετσι κι αλλιως.
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Η συγκεκριμενη δεσποινιδα εμφανιζοταν ολο το καλοκαιρι στο στου ΗΗ82. Οσο για το 38 της ηλικιας ..... παιζεται (κατ' εμε)
review reaction 1 alitis_asf, ZeroTolerance, xagnostos2006
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3