Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 162 10
Μασατζίδικα 335765
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λόγω καλοκαιρινών διακοπών οι επιλογές από γνωστά στανταράκια ήταν περιορισμένες. Ετσι διάλεξα για πρώτη φορά μασατζίδικο. Η Μαριάννα μου κίνησε την προσοχή γιατί στις φωτό ήταν λεπτή, νεαρή και καλλίγραμμη. Όπως και στην πραγματικότητα. Ο χώρος με το που μπήκα καθαρός μεν αλλά του έλειπε η ατμόσφαιρα. Αλήθεια υπάρχει κανένα μασατζίδικο με όμορφη διακόσμηση και ατμοσφαιρα που να σε φτιάχνει; Όσο και να το κάνουμε δεν μου αρέσει να κάνω το ντουσάκι μου στην τουλάετα και από δίπλα να είναι η χέστρα, το πλυντήριο ρούχων και η σφουγκαρίστρα. Η Μαριάννα μπήκε στο δωμάτιο. φιλική, χαλαρή και έδειχνε να σου προσφέρει άνεση χρόνου. Στο κύριο θέμα ήταν καταπληκτική. Από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει. Μασαζάκι ικανοποιητικό για να με φτιάξει, στοματικό και πέριξ περιποίηση χωρίς προφυλακτικό, κεφάτη, καταλάβαινε τον ρυθμό και τα κέφια μου. Είχε κάτι από καυλωμένη gf! Στο καθεαυτό πήδημα εξίσου πρόστυχη αλλά και περιποιητική, χωρίς υπερβολές τύπου πορνοστάρ. Μου άρεσε που μετά το τέλος δεν βιάστηκε να πάει στον επόμενο ( ή στο κινητό της) αλλά μου έκανε παρέα και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα. Να ναι καλά το κορίτσι. Μία όμορφη ώρα για να θυμάμαι...
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, crabtits, Paliotsarkadoros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού