Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 491 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 820765
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτέρα απόγευμα γύρισα από διακοπές είχα την ανάγκη από ένα καλό μασάζ, είχα καιρό να μπω στο σαιτ πάνω από χρόνο,
είχα δει κάποιες καλές κριτικές στο συγκεκριμένο χώρο. Έτσι λοιπόν κατέβηκα κέντρο. Κοπέλες ήταν μόνο 3, Μονικα Ελένη και Άννα, και είχε άλλες 2 στο δωμάτιο, εμένα μου έκανε κλικ η Οικοδέσποινα που μου είπε ότι την λένε Ζανα. Της είπα ότι θα ήθελα να περάσω μαζί σου στο δωμάτιο, μου έκανε κάτι θετικό η συμπεριφορά της. Στην αρχή αρνήθηκε και όταν είδε ότι πάω να φύγω με σταμάτησε, μου είπε εντάξει θα περάσω. Με πέρασε στη δωμάτιο, εκανα μπάνιο και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Ήρθε μετά από 10 λεπτά η μαντάμ. Άρχισε να τρίβεται πάνω μου, με ρώτησε αν θέλω να ξεκινήσουμε με μασάζ , της είπα φυσικά,
Η γυναίκα είναι επαγγελματίας, ξεκίνησε από πόδια και σιγά σιγά έφτασε μέση πλάτη και αυχένα, ήξερε που ακριβώς να βάλει πίεση, χαλάρωσα αρκετά μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα και συνέχισε στο ίδιο ρυθμό, πόδια μέχρι που έφτασε στο επίμαχο σημείο, της ζήτησα να βγάλει τα εσώρουχα της και να ξεκινήσει πίπα, μου είπε ότι θα βάλει προφυλακτικό, δεν υπάρχει πρόβλημα της είπα, άρχισε και μου τον εξαφάνισε κυριολεκτικά, δεν μου έχουν κάνει ποτέ τέτοιο τσιμπουκι , παραλίγο να τελειώσω της είπα να την πάρω ιεραποστολικά και αμέσως στήθηκε, αντέχει το σφυροκόπημα αν και κατάλαβα ότι κουράστηκε. Αυτό ήταν τελείωσα. Ήταν πολύ καλή, μου ζήτησε να κάνουμε μαζί μπάνιο για να αφαιρεθούν τα λάδια, έπεσαν κάποια φιλια μέσα στην ντουζιέρα, γενικά κατάλαβα ότι η Ζανα ψάχνεται, και εάν της μιλήσεις όμορφα και ευγενικά θα περάσει στο δωμάτιο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, nick9x, Constantinos27 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2021
Μην τρελαθούμε τωρα ρε συναγωνιστή

Γριά γυναίκα ειναι ….
29 Αυγούστου, 2021
Κορυφαίο τσιμπούκι με λάστιχο; Μάλιστα..
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Εντάξει η Ζάνα ήταν θρύλος όντος οι υπηρεσίες τις δεν παίζονται ήμουν τυχερός και την γευτικα 2008 με 2010 που δούλευε ακόμα σολομού τώρα και εγώ ούτε τζάμπα δεν πάω μαζί της την θεωρώ πολύ μεγάλη για μένα...
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Μπαίνω άνετα όταν έχει κέφια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4