Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 214 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 477591
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ραντεβού αποφόρτισης εν μέσω καύσωνα με την Έλενα. ο
Οίκος άδειος, δεν κάμφθηκα από την απουσία στηθών της λαδοκόρης. Προηγήθηκε η παρουσίαση Δήμητρας που είναι φιλότιμη μεν, αρκετά στρογγυλή δε. Μπήκα στο δωμάτιο, έκανα ντους, μπήκε κι η Έλενα να κάνει ένα, γιατί τα είχε δώσει όλα ήδη και έπιασε δουλειά. Το μασάζ της, καταπληκτικό, με πιέσεις σε όλη την πλάτη και πολύ λεπτομερή δουλειά στα πόδια. Ήρθε από πάνω για b2b, και άρπαξα την ευκαιρία να της βάλω δάχτυλο.. Πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα, ενώ κατά λάθος της έβαλα δάχτυλο στον κώλο (διευκρίνισε ότι δεν τον προσφέρει πια). Το κορμί της ήταν μούσκεμα από το μασάζ που προηγήθηκε,αλλά από την καβλα της στιγμής δεν έβλεπα μπροστά. Συνεχισα να της χώνω δάχτυλα, ενώ εκείνη με πίπωνε πολύ αγριεμένη. Της ζήτησα καποτα, μου τη φόρεσε και στήθηκε για κάρφωμα. Την έστησα στα 4, ενώ την άρχισα στα σκαμπιλια...ήμουν τόσο καβλωμενος, όπως μάλλον κι εκείνη, γιατί γλυστραγε το καβλί μου από τα χύσια της. Με αυτή τη στάση τελείωσα, ενώ όταν χρειάστηκε να μπω για μπάνιο, ήρθε κι εκείνη και με ξέπλυνε σαν σύγχρονη παλλακίδα. Πλύθηκε κι εκείνη (την χαιδευα με το αφρολουτρο), με σκούπισε και φιληθηκαμε για αντίο. Ξεκινούσε η άδεια της την επόμενη, κάτι που σίγουρα θα είχε ανάγκη. Πολύ άνετα εκτοξεύθηκε στα στάνταρ μου γιατί τα συνδυάζει (μασάζ+γαμησι) αποτελεσματικότατα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.175
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xratsas, Join.f, vagevag20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού