Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 821633
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάδελφοι όπως ανέφερα και στο νήμα σήμερα γινόταν χαμός ,αν και νόμιζα ότι είστε διακοπές με τις γυναίκες σας.Η σεριφισσα μου ανέφερε αρκετά ονόματα ( είχα πάει για τη Λιζα ,αλλά συνάδελφος πήρε αυτή και νομίζω την Εύα μαζί ) όποτε έμεινα με το Λούτσο στο χέρι για κανα μισάωρο .Πήγαινα για το δωμάτιο να περιμένω Λιζα ,αλλά έσκασε μύτη στο ασανσέρ η Μαργκο όποτε τη βούτηξα και πλήρωσα και μια ώρα ακομα για Λιζα .Η Μαργκο είναι από Αλβανία ,μελαχρινό πιπίνι γύρω στα 23 με πιασμένα κότσο τα μαλλιά .Εχει όμορφα πράσινα μάτια .Γενικα είναι περιποιημένη και καθαρή .Αρνητικο ότι δε φιλάει και δε δίνει πίσω πόρτα ,όπως και το δάχτυλο το αφήνει αλλά το τραβάει κιόλας .Μασαζ δε μπορώ να πω ότι το κατέχει .Στα θετικά είναι η καλή πίπα που κάνει με φτύσιμο και τα δυομισάρια βυζια που είναι σούπερ !!Μου δήλωσε ότι ήταν πρώτη μέρα στη λαγουμτζη ,αλλά αν θυμάμαι καλά μου είπε ότι δούλευε μπακνανα 47. Όπως ανέφερα μασάζ δε κάνει καλό ,αλλά το παλεύει .Στο δεύτερο μέρος κάνει καλή πίπα ,γενικά ψηλουποκρινεται.Στο πήδημα δε μπορώ να πω ότι τρελάθηκα ,αλλά το παλεύει .Με έκανε και έχυσα με Handjob στα βυζακια της . Δε τρελάθηκα αλλά δε τα κλαίω κιόλας .Ειναι από τα πιπίνια που γουστάρω και ίσως να το ξαναπάρω ,αν και το σέρβις της είναι περιορισμένο .Ευτυχως πηρα στο καπάκι τη Ριτα όποτε είμαι οκ .
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαργκό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, trio_stuges, petergsp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού