Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 821633
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική σήμερα στο ίδρυμα με χαρακτήρα Οδύσσειας, κι εξηγώ :

Αρχικά να πω ότι επειδή ειμαι από Θεσσαλονίκη , το να επισκέπτομαι τέτοια ιδρύματα είναι καθαρά ανάλογα με τις ευκαιρίες που έχω για επίσκεψη στην πρωτεύουσα , δεν είναι και το πιο εύκολο , και δεν έχω και την πολυτέλεια να κάνω κασκαντεριλικια. Οπότε κάνω την έρευνα μου (ευχαριστώ τα μέλη του μπου και ανταποδίδω την πληροφόρηση όπως πρέπει ) κι επιχειρώ .

Στο μαγαζί είχα ξαναπάει άλλη 1 φορά , μου είχε αρέσει ο χώρος , οπότε λέω βουρ. Σκεπτόμενα πονηρά ο βλάχος, λέω θα πάω κατα τις 11 που ανοίγουν, να διαλέξω κιόλας . Καλά;; Καλάμια !!!!!!

Ειμαι εκεί 11:15, ανοίγει η τυπισσα και μου λέει διαθέσιμες 2… όλες οι άλλες μαντρωμένες !!!!!! Καλά ρε φιλενάδα ρωτάω, πως έτσι; Μου λέει από τις 10:45 περίμεναν απ έξω να προλάβουν . Συναγωνιστές , respect…. Αν υπάρχει τέτοια διάθεση και φράγκα , να χαρώ εγώ. Τεσπα, ποιες είναι οι διαθέσιμες; Η Αγάπη και μια άλλη που μου έκανε για θεία (sorry κιόλας). Εντωμεταξύ το κουδούνι να χτυπάει αβέρτα . Λέω τί γίνεται ρε φίλε . Άσε φιλενάδα της κάνω , μια άλλη φορά , και βγαίνω να εξετάσω τις επιλογές μου.

Στο παρελθόν είχα δοκιμάσει και το Συγγρού 40-42, δεν γούσταρα να ξεπαρκαρω κιόλας οπότε ξεκινάω ποδαράτα την ανάβαση . Φτάνω 40-42 με 40 βαθμούς Κελσίου , ανεβαίνω 3ο , χτυπάω κουδούνι και….. ΤΙΠΟΤΑ !!!!! Βρε αμάν βρε ζαμάν , δεν άνοιξαν ποτέ . Δε ξέρω αν δεν λειτουργεί, αλλά εγώ έφαγα άκυρο . Σκέφτομαι ότι το σύμπαν μου λέει κάτι . Να ψάξω κάτι άλλο μες τον ιδρώτα δεν υπήρχε περίπτωση , άρα λέω μάζεψε τα εργαλεία και πίσω , σήμερα δε σε θέλει .

Άντε πάλι ποδαράτα κάτω προς το αμάξι για να φύγω . Εκεί κάπου σκέφτομαι να κάνω την ύστατη προσπάθεια και να ξανά ανέβω Λαγουμιτζή μπας και, αφού ήμουν και σχεδόν απέναντι παρκαρισμένος . Ανεβαίνω , χτυπάω , με βλέπει η τύπισσα και σκάει στα γέλια . Μου λέει τώρα είναι ΟΛΕΣ μαντρωμένες . Μάλλον όμως πρέπει να είχα όψη ταλαιπωρημένου κερατόσκυλου, γιατί με λυπήθηκε και μου λέει μη φύγεις , θα σου πω ποιες τελειώνουν σε λίγο , να σε βάλω και σε ένα δωμάτιο να κανείς ένα ντουζακι και να σου στείλω κατευθείαν την κοπέλα . Εννοείται ότι ήπια ένα ποτήρι νερό , συμφώνησα , ξανά ήπια άλλο ένα ποτήρι και περίμενα να μου πει ποιες τελειώνουν σύντομα . Μου λέει Ρίτα, Ζωή , Βίκυ και…… Μάρτα !!!!!!!!!!! Όποιος έχει γράψει κριτική για Μάρτα , τώρα νομίζω με καταλαβαίνει …… Δωμάτιο , μπανάκι και όντως σε 15 λεπτά το κορίτσι στην αγκαλιά μου

Για την Μάρτα έχουν γραφεί πολλά στο νήμα . Απλά να πω κι εγώ ότι είναι όντως σούπερ . Διάθεση , εμφάνιση , χαβαλές , συμμετοχή και πολύ γέλιο . Δε κλέβει χρόνο , είναι δυναμίτης και δε καταλαβαίνει τιποτα. Παίχτηκε ένας γύρος λόγω ζέστης και ποδαροδρομου ο οποίος τελείωσε και σχετικά γρήγορα λόγω καυλας. Μετά μασάζ σούπερ , και να μη μ αφήνει να φύγω , αν δεν κάναμε και το δεύτερο γύρο . Εγώ να λέω ρε πουλάκι μου δεν μπορεί ο παππούς , κι αυτή να έχει βεντουζάρει το εργαλείο και να μη το αφήνει !!!!!!! Όταν σχεδόν όλες κοιτάνε πως να τελειώνουν και να φεύγουν, αυτή τη συμμετοχή την εκτιμάς …

Συμπέρασμα : ο επιμένων καμία φορά νικά , και όταν κάθεται κάτι καλά λες άξιζε το κασκαντεριλίκι. Αδέρφια πάντα τέτοια , να μη σταματάνε να χτυπάνε τα κουδούνια , χαχαχαχαχαχαχα

Μέχρι την επόμενη καταδρομική , καλά βόλια
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μάρτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.473
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tourtouristas, petergsp, kaavlas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2021
Πες με καχυποπτο αλλά επειδή έχω πάει πολλές φορές στο κατάστημα η κυρία της υποδοχής βγάζει όποιες θέλει...
16 Αυγούστου, 2021
Χαχαχαχα δεν υπάρχει η περιγραφή σου!Υπέροχος..
review reaction 1 review reaction 2 vetranios, Sicarios
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2