Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 111383
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στης κυρα Λιουντας το ελαιοτριβείο όπου πήγα στοχευμένα για την Αλινα την γνωστή Πολωνή.Οι υπόλοιπες κύριες δεν ήταν του γούστου μου, όποτε διάλεξα τον αρχικό μου στόχο.Εξυπηρετικοτατη και ευγενέστατη με συνόδευσε στο δωμάτιο,μου υπεειξε το μπάνιο και την πετσέτα.Αφου φρεσκαρίστηκα, την περίμενα γυμνός με την πετσέτα ωσάν περισκελίδα.Η Αλινα έχει χαλάσει σε σχέση με όπως την θυμάμαι πριν χρόνια στην Κατεχακη,σε μασαζερι που έχει κλείσει καιρό τώρα.Προσωπο γλυκό,σωμα στα κιλά που θυμάμαι,ειναι προς το chubby,αλλα το βυζι εχει κρεμασει πολυ,και η κοιλια της εχει σακουλιασει,λογω μαλλον μεγαλης απωλειας βαρους.Στα σημαντικα τωρα,το κοριτσι δεν λεει οχι σε τιποτα,για κωλο δεν συζητηθηκε κατι,αλλα μου καταπιε τον πουτσο μεχρι το λαρυγγι.Παιδια τετοιο δυνατο και λαρυγγατο τσιμπουκι ισως και να μην μου εχουν ξανακανει καλυτερο.Αν και δεν ημουν χαρμανης,μετα απο καποια λεπτα της τα εδωσα ολα στο λαρυγγι,με ξεστραγγιξε η καργιολα.Αφου τα εφτυσε, ξαπλωσα για μασαζ και χαλαρη κουβεντα περι ανεμων.Στο μασαζ δεν λεει τιποτα,ισως ηταν κουρασμενη,βεβαια δεν πηγα για μασαζ εκει οσο για την γενικη εμπειρια χαλαρωσης και ξαλαφρωματος.Μετα απο κανα 20αλεπτο,σηκωθηκε παλι το μαλαπερδι κι εκεινη σαν καλο και υπακουο κοριτσι τον ξαναπηρε ασο στομα να τον θεριεψει.Δυνατο και ακουραστο το στομα της,με εκανε παλι πετρα.Ηξερα οτι δυσκολα θα χυσω τοσο συντομα αλλα ηθελα να την γαμησω.Περασμα καποτας και ιεραποστολικο ξεσκισμα στο μασαζοκρεβατο,το οποιο δεν ειναι και ο ορισμος της ανεσης.Μετα απο καποια λεπτα,της προτεινα να γονατισει να μου γλυψει τα αρχιδια ωστε μαλακιζομενος να την χυσω οπου μου ερθει εκεινη την ωρα.Καμια αντιρρηση,πηρε θεση κι αρχισε το καραμελωμα.Δυσκολευτηκα αλλα τελικα την εχυσα και παλι στο στομα οπου παλι με στραγγιξε.Κουβεντουλα,μπανιο,αποχαιρεστισμος και εξω παλι στον καυσωνα.Θα ξαναπηγαινα μονο για πιπα αρχοντικη και τιποτα αλλο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.226
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pierosgr, n.smirni76, olddog και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού