Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 490 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 815937
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τετάρτη φορά επίσκεψη στο ίδρυμα! Τις προηγούμενες είχα επιλέξει Σοφι και Λια! Λόγω αδυναμίας σε μεγάλο στήθος επέλεξα Σοφι..δυστυχώς!
Από εμφάνιση έχει αδυνατίσει χάνοντας το μέγεθος του στήθους της αλλά αυτό δεν ήταν απαραίτητα τόσο κακο..Το χειρότερο ήταν το υπέρμετρο μπλα μπλα των προσωπικών της θεμάτων που σε ένα βαθμό ξενέρωσα..! Πάμε στο προγραμμα..Εμφανής η διάθεση της ξεπετάς από τη μεριά της διότι ξεκίνησα να την χαϊδεύω αποφευγοντας από τη μεριά της τα γλωσσόφιλα στην έναρξη με αποτέλεσμα να πέσει στα γόνατα και να με τελειώσει όντως ικανοποιητικά από το στοματικό! Στη συνέχεια με προέτρεψε να πέσω για μασάζ γιατί τελειώνει ο χρόνος πράγμα το οποίο δεν ίσχυε( ενώ μου έλεγε την επόμενη φορά να πάω τζακούζι να έχουμε χρόνο και μλκιες) ψάχνοντας μάλλον κορόιδο..
Γενικά πολύ πρόχειρες υπηρεσίες..Πολύ ευγενική η Ζανα η οποία αρνήθηκε στην είσοδο μου να μπούμε μαζί στο δωμάτιο πασπατεύοντας όσο μπορούσα τα κάλη της..
Καλη συνέχεια από εμένα..
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
235
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thelastpm, Stmen211, koukoskoukou και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2021
Αυτό είναι το μόνο αρνητικό στη Σόφη ότι θέλει να έχει τον έλεγχο στο δωμάτιο σε όλα...
13 Ιουλίου, 2021
Γενικά πολυ μπλα-μπλα, τρώει κανένα 10λεπτο ετσι και σπάνια χαλαρώνει!
14 Ιουλίου, 2021
Μου κάνει τρομερή εντύπωση όταν γράφεις στη κριτική σου ότι ήταν διεκπεραιωτική και είχε διάθεση για ξεπέτα! Στο δικό μου ραντεβού, δε διαπίστωσα κάτι τέτοιο...Να ήταν η πρώτη μου, να ήθελε να με κάνει πελάτη της, τι να πω...Πάντως, το τελικό ισοζύγιο για μένα, ήταν θετικό...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3