Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 491 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 820397
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο χώρος της Στουρνάρη πάντα καθαρός και προσεγμένος. Ντουζιέρα και μπανιέρα μέσα στο δωμάτιο πολύ θετικό.

Η συνάντηση έγινε με τη Λια μια πολύ ευγενική φυσιογνωμία. Αφού έκανα το μπάνιο μου πέρασε στο δωμάτιο η Λια και αρχίσαμε τη γνωριμία και τα τυπικά.

Μου ζήτησε να μου κάνεις μασάζ και το δέχθηκα. Με δυνατές κινήσεις στην αρχή αλλά μετά αισθησιακές όπως της ζήτησα. Έβγαλε τα εσώρουχά της και αφού έβαλε λάδι σε όλο της το σώμα άρχισε να μου κάνει ένα καταπληκτικό body to body. Νομίζω το κατέχει πολύ καλά το άθλημα. Ήδη με είχε καυλώσει και ξεκίνησε να μου κάνει πίπα. Γλείψιμο στα αρχίδια μου και σε όλη την περιοχή. Μετά από ώρα ανέβηκε προς τα πάνω και ανταλλάξαμε γλωσσόφιλα.
Ήμουν ήδη έτοιμος να καταθέσω οπότε της ζήτησα να την πάρω στα τέσσερα όπως και έγινε.

Αφού χαλαρώσαμε για λίγο της ζήτησα να μου πάρει πίπα μέχρι να χύσω. Οι καταπληκτικές και αισθησιακές κινήσεις της με έφεραν στην κορύφωση.

Στο τέλος κάναμε μπανάκι μαζί, ανταλλάξαμε πάλι λίγα γλωσσόφιλα και δώσαμε υπόσχεση να ξαναβρεθούμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2021
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, giorgiodelafuentes2, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού