Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819506
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου τελειωσα με Αγαπη μπαινω για μπανιο και ξαπλωνω να χαλαρωσω.Μπανει η Ζωη και ξεκιναω λιγα Ουκρανικα που ξερω για να σπασω το παγο .Καστανο μαλλι ισιο πιασμενο κοτσο ,γυρω στα 25 ,γυρω στο 1.70 οχι στεγνη ,αλλα οχι και χοντρη .Βυζι δυαρι με ωραια ρωγα και θηλη και ματαρες πρασινες .Χαμογελο πολυ ομορφο και καλη στο σοσιαλ.Καθαρη και δε λεει οχι σε τιποτα .Ζητησα μασαζ στα ποδια που το κατεχει και αφου ασοληθηκε κανα τεταρτο με πλακωνει στα γλωσσοφιλα και με κανει πυραυλο .Τη παω κρεβατι οπου τη περιποιουμαι και χυνει μια φορα .Με πλακωνει σε πιπα ακαποτη deep throat ,γλυψιμο μπαλες κλπ .Προφυλακτικο και γαμησι αλυπητο σε ολες τις στασεις.Καβλωνει πολυ και με αρχιζει στα ντα ντα ντα !!!Πεταω καποτα παλι πιπα αργη και βασανιστικη με deep throat ,δαχτυλο στο κωλο,βαλσιμο καποτας και καρφωμα στο κωλο στα τεσσερα .Τρελαινεταιι απο τη καβλα και φωναζει δυνατα ντα ντα ντα.Χυνει δευτερη φορα.Η ωρα περασε οποτε μου ζητησε απο μονη της να πληρωσω αλλη μια ωρα .Παιρνω Σοφια και τη κλεινω αλλη μια ωρα ,παρολο που καποιος συναδελφος τη περιμενε (ζητω συγνωμη για το στησιμο ).Πιπα χωρις, φιλια κλπ αμοιβαια περιποιηση και καρφωμα μουνι ,κωλο ,κωλο μουνι και βγαλσιμο καποτας .Τα ρουφηξε μεχρι σταγονας και πηγε και τα εφτυσε.Η κοπελα ειναι GFE ,δεν υποκρινεται ,δεν ειναι ξεπετα και ειναι πολυ καλη στο σοσιαλ .Μαζι με Μαρινα και Μαρθα για εμενα ειναι οι κορυφαιες .Φυσικα ο καθενας εχει διαφορετικα γουστα και παιζει ρολο και η χημεια .
Παραθετω υπηρεσιες :
massage ,Γλωσσοφιλα ,πιπα χωρις ,hand job ,sex ,πρωκτικο ,CIM
Ελπιζω να σας βοηθησα να αποφασισετε .
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2021
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, 1belkinjo2, baroc και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Άψογος! Απλά μια διόρθωση στην ηλικία για να μην έχουμε παρανοήσεις. Η Ζωή πρέπει να είναι γύρω στα 35 και κάτι.
Κατά τα άλλα σαφώς και είναι κορυφαία επιλογή και πολύ καλή κοπέλα.
review reaction 1 petergsp, kaavlas
25 Ιουνίου, 2021
Kaloeros: Φίλε μου ίσως να έχεις δίκιο .Δε τη ρώτησα .Η γυναίκα είναι καβλα όποτε δείχνει μικρότερη .Φαντασου εμένα μου αρέσουν πιπίνια στεγνά τύπου Λιζα (του ίδιου γραφείου ) και η Μάρτα / Μαρινα / Ζωή που δεν θα έπρεπε κανονικά να μου αρέσουν , με έχουν στείλει αδιάβαστο. Φυσικά δε μπορώ να αφήσω απέξω και τη Κατια ,αλλά η τριάδα είναι TOP. Και οι 4 είναι value for money !!!Να συμπληρώσω για οσους δε το ξέρουν ότι η κοπέλα δε μιλά ελληνικά παρόλο που είναι τρία χρόνια Ελλάδα ,όποτε συννενόηση Αγγλικά η Ρωσικά .
25 Ιουνίου, 2021
Ζητάει χρήμα όμως για δεύτερη φορά. Αυτό το κόλπο ότι ταχα χυνουν το έχει κάνει και με μένα. Η Ντάρια θα της το εμαθε.
review reaction 1 kaavlas
25 Ιουνίου, 2021
Αξιότιμε συναγωνιστά, αλλά καί συμπολεμιστά, δέχομαι τήν συγνώμη σου πού μέ έστησες, καί σέ συγχωρώ ανεπιφύλακτα!!! άλλωστε όπως λέει καί τό λατινικό ρητό, πού θά μπορούσε νά είναι καί τό έμβλημα τού site μας, "Ubi concordia, ibi victoria!!" ( = όπου ενότητα, εκεί νίκη!)...άλλωστε, περιμένοντάς σε, δέν πέρασα καί άσχημα!! ήπια μία βότκα μέ πορτοκαλάδα, χαλάρωσα, έκανα διαλογισμό, καί όταν τελικά έσκασε η Ζωή τήν χαριτωμένη της μυτούλα ήμουν στά καλύτερά μου!!! καί πέρασα καί εγώ υπέροχα μαζί της!! σού στέλνω λοιπόν τούς αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς, καί την ευχή γιά πάντα τέτοια!!!
review reaction 1 cursed, kaavlas
25 Ιουνίου, 2021
Brazilian σε ευχαριστω .Χαρηκα που πέρασες και εσυ καλά. Εγω επειδή τη πήρε άλλος πριν από εμένα ,κεράτωσα τη ζωή με την Αγάπη ??.Σημερα έχω αγώνα με ανεξάρτητη .οι συστάσεις είναι τέλειες ,αλλά χρειάζομαι ομπρέλα γιατι ξεχνιέται και κάνει squirting η golden shower ....Θα ενημερώσω άμεσα.
25 Ιουνίου, 2021
Pirateman τι εννοείς με το ζητά χρήμα για δεύτερη φορά ?εμενα είχε ήδη τελειώσει η ώρα γιαυτο ζήτησε να πληρώσω δεύτερη ώρα στη Σοφία .Σε εσένα τι ζήτησε ?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6