Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819506
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφιξη στις 11 με σκοπο να παρω Ζωη .Δυστυχως 5 λεπτα πριν παω τη πηρε αλλος.Οποτε για να μη περιμενω τη Ζωη στο δωματιο μεχρι να τελειωσει πηρα Αγαπη (χωρις να την εχω δει ,γιατι δε μου αρεσει η παρελαση...) ,αλλα ειχα διαβασει κριτικες .
Βαμμενο χαλια ξανθο κοντο μαλακι ,γυρω στα 45 αρκετα τατου που με χαλανε και πεσμενο βυζι και πιασιματα πολλα .Το κοντερ πρεπει να εχει γραψει πολλα χιλιομετρα.Απο μασαζ τιποτα παρα μονο γυρω στη περιοχη του πουτσου μου και ισα να με φτιαξει.Παμε κρεβατι οπου μου κανει καλη πιπα χωρις και ξεκινα ο αγωνας με πολλες στασεις .Δε θελει να ζουλαμε τη ρωγα ,οποτε προσεχα.Αφου δουλευω κωλαρακι με το δαχτυλο ,της το καρφωνω και δεν αρνηθηκε .Ισα ισα της αρεσε .Πεταω καποτα και τα ρουφαει ολα .
Σερβις καλο ,αλλα οχι για τα γουστα μου αφου γουσταρω πιπινια και λεπτα .Για καποιους που γουσταρουν ΜΙΛΦ με πιασιματα ισως ειανι καλη.Επισης δε μπορω να πω οτι βρωμουσε ,αλλα δεν την εκοψα για πολυ καθαρη.Απο εμενα δε θα υπαρξει επαναληψη.
Δεν εφυγα απο το δωματιο ,αφου ειχα ηδη πληρωσει για Ζωη.
Για καποιο λογο δε μπορω να κανω κλικ σε υπηρεσιες οποτε γραφω εδω:
Massage αστα να πανε ,γλωσσοφιλα ,Πιπα καλη ανευ προφυλακτικου και CIM ,Σεξ καλο , πρωκτικο ναι .
Ελπιζω να σας βοηθησα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, nick9x, 1belkinjo2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2021
Κοίτα να δεις τα άτιμα τα γούστα πόσο διαφορετικά είναι. Το χάλια ξανθό που λες εμένα με φτιάχνει, όπως και τα tattoo. Το μασάζ της μου άρεσε, η πίπα δεν με τρέλανε. Τον κώλο της τον βρήκα άψογο εμφανισιακά και μετανιώνω που λόγω κούρασης δεν δοκίμασα! Συμπέρασμα; Διαβάζετε προσεκτικά, κρατάτε τα αντικειμενικά (κάνει το ένα δεν κάνει το άλλο) και για τα υπόλοιπα μόνο μια δοκιμή θα σας πείσει. Το λέω γιατί γνωρίζω ότι ο φίλος δεν γράφει παπατζιλίκια αλλά ό,τι πραγματικά πιστεύει.

Υ.Γ. Έτσι και καθόμουν εγώ για 2 ραντεβού στη σειρά θα με έπαιρναν με φορείο... Άξιος!
review reaction 1 Reuzel
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1