Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819256
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κυρία δηλώνει 40+.
Χαμογελαστή με διάθεση ωραιο σωματάκι το μονο μείον η κοιλιά που Κρέμεται ελάχιστα αλλά δεν με ενόχλησε καθόλου. Στήθος με σιλικόνη φτιαγμένο πριν από 20 χρόνια με πολύ όμορφη ρώγα για πολύ γλείψιμο.
Μασαζ δεν καναμε με το που μπήκε μέσα μονο που Κοιταχτήκαμε καυλωσε απίστευτα επίσης χάρηκε πάρα πολύ όταν της είπα ότι δεν θέλω μασάζ γιατί ήθελε επιτέλους να ξεσκίσω το μουνάκι της.
Ξεκινησαμε στο κρεβάτι με φιλιά βαθιά με γλώσσα και ενα ωραιο ισπανικό.
Συνεχίσαμε με μια ωραια πίπα με σάλιο με προσπάθειες να τον πάρει όλο βαθιά αλλα δεν τα κατάφερε.
Μεταφερθήκαμε στον καναπέ όπου η Ντάρια έκατσε στα τέσσερα στο πάτωμα και μου πήρε μια απίστευτη πιπαρα με πολυ σάλιο να της γαμαω το στόμα χωρίς τελειωμό να μου τον παιζει και με τα δυο χέρια να μου γλύφει αρχιδια και να τον ξανα παίρνει στο στόμα.
Εννοείτε πως τα πήρε ολα στο στόμα και ευτυχώς δεν πνίγηκε γιατί έβγαλα πολύ πράγμα.
Γρήγορα ενα ντουζακι και επιστροφή στο κρεβάτι γιατί με παρακαλαγε να την γαμησω.
Ξεκίνημα με ντογκι μετα ιεραποστολικό όπου ενώ τελειωσα μου ζήταγε να συνεχίσω να την γαμαω για να τελειώσει και αυτή(ειναι δεύτερη φορά που μου συμβαίνει σε ενα μήνα αυτο, έτυχε και με αλλη κοπέλα από ενα στούντιο το εχω γράψει σε κριτική)
ΥΓ.Ποιότητα μασαζ έβαλα 3 γτ δεν καναμε μασαζ και δεν θελω να αδικήσω τις άλλες κοπέλες.
ΥΓ.Δεν ειμαι σίγουρος αν θα την ξανα συναντήσω γιατί μου αρέσει να δοκιμάζω καινούργιες περιπέτειες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsapoukaisex
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.716
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, alpula, gnnakos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2021
Ωραιος...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1