Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819505
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αναστασία είναι Ρωσίδα (κατά δήλωσή της). Προσωπικά διέκρινα και κάποια ασιατικά ανατολίτικα στοιχεία στο πρόσωπό της που όμως έδεναν όμορφα ως σύνολο.

Γύρω στο 165 και πολύ λεπτή μοντελοειδής. Παρότι πολύ λεπτή έχει δυάρι στήθος με πολύ μεγάλες ωραίες ροζ ρόγες οι οποίες ανταποκρίνονται ωραία στα χάδια και στήνονται περήφανα. Συνολικά ομορφο σώμα παροτι λίγο χαλαρό λόγω έλλειψης εκγύμνασης, μοτίβο που σε αρκετές λεπτές κοπέλες συναντάς, διότι πιστεύουν οτι δεν τη πολυχρειάζονται.

Μαύρα μαλλιά μπλέ μάτια, αρκετά όμορφο πρόσωπο. Τα μπλε μάτια μπορεί να οφείλονταν και σε φακούς.

Στα του αγώνα. Είναι στην αρχη λίγο δισταχτική και σφιγμένη. Δεν λέει ομως όχι σε τίποτα. Δίνει γλωσσόφυλα και ακολουθεί το ρυθμό στον οποίο εσύ την οδηγείς.
Μετά από λίγο φτιάχνεται και οι μουδιασμένες στην αρχή αντιδράσεις της γίνονται πιο έντονες και όμορφες.

Δεν μπορώ να πω πως τρελάθηκα, αλλά ούτε και πως δυσαρεστήθηκα γιατί αυτός ο σωματότυπος μου αρέσει και επιπλέον μου έδινε την εντύπωση ότι δεν ειμαι με επαγγελματία.

Δυο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ στο οποίο είναι μέτρια.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Kaloeros, f21 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2021
Προσυπογράφω τον Mind. Απλά να προσθέσω ότι ηλικιακά πρέπει να είναι 35-40, διότι ο τίτλος "Μοντελοκατάσταση" ίσως παραπλανήσει, το μοντέλο πάει στο ότι είναι λεπτή κοπέλα. Επίσης ομιλεί μόνον Αγγλικά, και κάποιες λέξεις Ελληνικά. Γενικά φουλ GFE και γούτσου-γούτσου κατάσταση. Πρέπει να είναι ~40 κιλά, άρα όλες οι στάσεις είναι δυνατές με την Αναστασία. Γενικά πολύ βολική, δεκτική και καλότροπη κοπέλα, χωρίς όμως πρωτοβουλίες, είναι για αγκαλίτσες και ήρεμα πράγματα. Μασάζ δεν δοκίμασα καθόλου (εφόσον την τέσταρε ο Mind εγώ τι παραπάνω να πάρω). Συστήνεται και από μένα ανεπιφύλακτα.
review reaction 1 Mindreader
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1