Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819274
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έχοντας πολλά χιλιόμετρα σε στουντιοκοριτσα,εσκορτ και λαδοκοριτσα,θα ήθελα να σας εκφράσω τη χειρότερη εμπειρία μου.Στο σάιτ δν είμαι από τους παλιούς γιατί δν με ενδιαφέρε καν στο κόπο να γράψω κριτικη κ κρατούσα τις ωραίες εμπειρίες γ πάρτυ μου .ΛΑΘΟΣ.(και στ τελική δν θα τις παντρευτουμαι).όλοι μας θέλουν ν περνάμε καλά.ο λόγος που το έφτιαξα είναι για ν αποφύγουμε κάτι τέτοιες συναντήσεις που θα σας περιγράψω γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και πάνε πια τα κασκαντεριλικια.ΑΓΑΠΗ.Οσο ωραίο είναι τ όνομα και η εμφάνιση της(γούστα είναι αυτά ,για την ηλικία της μπόμπα είναι),τοσο μα τόσο κακή είναι στ δουλειά της.Μπαινει μέσα στ δωμάτιο και από τις πρώτες μας κουβέντες καταλαβαίνω μια αμηχανία στ χωρο.Απλωνει τ σεντόνι χαζεύοντας την ωραία θέα του κωλαρι της και πάω απ' πίσω κ της χώνω 2 πολύ πολύ μικρά χαστούκακια (σαν να χαϊδεύεις ένα γατάκι,τόσο απαλό).αρχίζει και μου λέει όχι χαστούκακια απαγορεύονται γτ αφήνει σημάδι.ΔΕΚΤΟ ΦΟΥΛ.αλλα και πάλι με τσινισε γτ δν ήταν δυνατά .απλα ήθελα με τν τρόπο μου να της δείξω ότι έχει ωραίο κωλο.πριν ξαπλώσουμε μου βάζει έναν κανόνα ,ότι την πίπα θα την κάνω όπως θέλω εγώ.σαν υπόδειξη.πολλα ξεκαθάρισματα και δν μου άρεσαν.ρηχη με μπόλικο χεράκι,αλλά ωραία περιποίηση στις μπάλες .της κάνω σήμα ότι δν θέλω χέρι κ μου λέει πως θα την πιάσω και μπλα μπλα.την γυρνάω στα 4 και ένιωθα φουλ κομπλαρισμενος για κάποιο λόγο.την γαμαω για 1 Λεπτο κ αυτή ούτε μια κραυγουλα.σε φαση άντε να τελειώνουμε.μετα της πιάνω τ συζήτηση γ 10 λεπτά σκεφτόμενος να σπάει ο πάγος .της λέω γ μασάζ .που τ βλέπετε εσείς ότι κάνει ωραίο μασάζ δν καταλαβαίνω.νταρντανοχερι έχει κ δν ξέρει να τ ελέγχει σε σημείο να σ πονάει.κοιταζω κρυφά την ώρα κ βλέπω ότι έχουμε 17 λεπτά .της λέω ίσα που ακόμα μασάζ και μετά θέλω μια ωραία και καλά πίπα μήπως την ανεβάσω ψυχολογικα και δείξε άλλη διάθεση.περναει η ώρα κ βλέπω ν με γυρνάει και να τελειώνει τ γαμημενο τ μασάζ,ήταν ακόμα στ άλλο πόδι..τοτε γυρνάω το σώμα μου και μου λέει ότι δν προλαβαίνουμε .χαχαχαχαχα.την βάζω να μου πάρει πίπα με τ έτσι θέλω.δν μου σηκώνεται ξενεωμενος φουλ.τη βάζω στα 4,δν μπορώ να τελειώσω και της λέω τέλος.ρε μάγκες η κοπελιά μόνο κ μόνο με τ συμπεριφορά της είναι αντικαβλε.εκτος από κακή υπηρεσία,παρατήρησα γ πρώτη φορά στ ζωή μου ότι δν σέβεται το πελατι πρώτα σαν άνθρωπο κ μετά γ τ λεφτά.δν ξέρω τι να πω.καποιες τουλάχιστον είναι φιλότιμες.μου φαίνεται ότι πολύ εύκολα νομίζουν ότι βγαίνουν έτσι τ λεφτά και πραγματικά πιστεύουν ότι πρπει να τις σεβόμαστε για τ δουλειά αυτή π κάνουν.αν δν σέβονται πρώτα τν ίδιο τ πελατι πως να τις αντιμετωπίσουμε κ μεις.η μόνη μικρή δικαιολογία π βάζω είναι ότι ήμουν τελευταίο ραντεβού.με τέτοια ωραίο χώρο κ κακό σέρβις .Μακάρι να την διαβάσει αυτή τ κριτική η κυρά Σοφία αλλά και οι υπόλοιποι συναγωνιστές και να ξυπνήσουμε από τις φολες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
275
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, tawara και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2021
Συμφωνώ - εγώ μια φορά την πήρα - κι από τότε ΔΕΝ ... Για μένα μόνο Ρωσίδες , μακράν οι καλύτερες σε εμφάνιση & υπηρεσίες - μόνη εξαίρεση στον κανόνα η Αλίσια από Σ 40-42 ...
08 Ιουνίου, 2021
Ετσι ειναι η Αγαπη...
μπορει να σου κανει 'παπαδες' στο δωματιο... κ μπορει να ειναι κ ξενερωτη...! Ειναι λαχειο...
Παει αναλογως τα κεφα της...
Εσυ που εισουν κ στο σχολασμα....
ε.. λιγο η κουραση της ημερας.. θα ηθελε κ να φυγει... για αυτο εφαγες κ την φολα!
08 Ιουνίου, 2021
Και της είπα ότι φαίνεσαι κουρασμένη κ μου λέει ότι είναι μια χαρά.τοτ ψέμα το ιδιο
08 Ιουνίου, 2021
την πετχυχες σε χαλια φαση αλλα σπανιο. μονο καλα λογια εχω να πω κ εγω για την αγαπη.
θα εστιασω αλλου ομως. ο χωρος παντα ειναι πεντακαθαρος κ βαζεις χαμηλη βαθμολογια?
08 Ιουνίου, 2021
Όχι ο χώρος πάντα κομπλέ.καταλαθος.αλλα άμα ήταν σε χάλια φάση προτιμώ την ειλικρίνεια και όχι το δηθεν
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5