Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819537
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου εχω χυσει Λιζα και Μαρθα χαλαρωνω στο σπιτι.Μιλω με το φιλο Νικο και μου λεει οτι στο γραφειο εχει ερθει η Μαρινα.Τοσος ντορος γιαυτη ( δουλευε στη Σ 42) οποτε δε χανω ευκαιρια!Τηλεφωνο στη Σοφια και μου λεει οτι ειναι κλεισμενη για 16:30 και 17:00 απο μιση ωρα .Της λεω ερχομαι .Πραγματι στις 17:00 ημουν εκει .Σε μιση ωρα μπαινει στο δωματιο.Γυρω στα 30 Αλβανιδα ,μαυρο μετριο μαλλι ,με καλο σωμα , βυζι δυαρι (λιγο πεσμενο) ,ωραια δοντια και χαμογελο.Η πισω πορτα δουλεμενη και αντιδρουσε θετικα στο δακτυλο .Μου κανει μασαζ στα ποδια (το κατεχει ) και παμε στο κρεβατι .Πανικος .Γλωσσοφιλα ,πιπα χωρις ,δακτυλα παντου και περιποιηση απο μερους μου και απο αυτη .Η γυναικα το ζει και δε λεει οχι σε τιποτα .Η πισω πορτα ανοιγοκλεινε αλλα εγω πηδουσα το μουνακι της σε οτι σταση μου ερχοταν .Εχυσε δυο φορες απο οτι ειπε .Αφου σφυροκοπησα και εσκουζε εχυσα στη κοιλια !Αλλη μια καλη επιλογη σημερα .Θα τη ξαναδω και αυτη συντομα.
Υπηρεσιες :Πιπα χωρις ,γλωσσοφιλα , handjob, sex, COB
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, alpula, bourdeliaris82 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2021
Μπράβο φίλε ! Ασυγκράτητος σήμερα !Χαμόγελο! Ωραίες περιγραφές με τοπ κορίτσια
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
26 Μαΐου, 2021
Ναι φίλεTono .Περασα πολύ καλά .Τρια χυσιματα το ένα καλύτερο από το άλλο ! Σύντομα θα ξαναπάω εκεί !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2