Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819549
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι εαρινές ''φουσκοθαλασιές'' μετά το τέλος μιας εργασιακής ημέρας είχαν βαρέσει κόκινο.

Το μαγαζί ήταν στο δρόμο της επιστροφής για το σπίτι. Δεν χρειάστηκε πολύ για να παρθεί η απόφαση.

Το μαγαζί πάντα άωογο σε θέματα καθαριότητας, ευρυχωρίας, και άνεσης. Για αυτό και το 10 στην κριτική σε αυτό το τομέα.

Η κυρία Σοφία φώναξε κορίτσια ελάτε και παρήλασαν οι Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Νάταλυ, και η καινούργια κοπέλα η Ντάρια.
Η κυρία Σοφία μου είπε ότι Αγάπη και Πολίνα ήταν στα δωμάτια.

Με εξαίρεση την Νάταλυ όλες τις άλλες κοπέλες τις είχα δοκιμάσει. Μόνο η Ντάρια μου ήταν άγνωστη. Να το κάνω το κασκαντεριλίκι ναρωτήθηκα ?? Αντε να το κάνω.

Η Ντάρια δηλώνει Ρωσσίδα, και πράγματι με την κυρία Σοφίακαι στην ξανθιά κοπέλα της υπηρεσίας στα ρώσσικα μίλαγε.
Βαμένο ξανθό μαλλί, και τα ιδιαίτερα όμως χαρακτηριστικά του προσώπου της προσωπικά με παρέπεμπαν σε μια μίξη ευρωπαικών και ασιατικών χαρακτηριστικών με τα ευρωπαικά να υπερισχύουν. Θα μάντευα ότι έχει και λίγο Ασία μέσα της ίσως από Καζακα, η απο Τατάρα. Είναι λεπτή γενικά, με φτιαγμένο ωραίο στήθος και λίγο κάτω απο 1.60 χωρίς τα τακούνα την έκανα.

Είναι νέα στο επάγγελμα, αλλα δεν είναι νεά σε ηλικία. 35 ετών μου είπε αλλά εγώ θα της έδινα 2- 3 χρόνια παραπάνω.

Μου έκανε εντύπωση που ήταν ιδιαίτερα πρόσχαρη και δοτική. Χαμογελούσε αυθόρμητα και άνετα λες και θα συναντούσε το γκόμενό της . Για όσους εκτιμούν το GFE νομίζω ότι αυτό έχει τη αξία του. Πλήρης αντίθεση απέναντι σε κάτι ντίβες ξινομούνες που νομίζουν ότι μα κάνουν χάρη που πάνε μαζί μας, και που λίγο - πολύ όλοι έχουμε κάποτε συναντήσει.

Στο θέμα των υπηρεσιών. Φιλάει βαθιά και παθιάρικα. Πολύ ωραίο στοματικό με τέχνη και σωστό ρυθμό. Αντιδρούσε θετικά στος πρωτοβουλίες μου και φαινόταν ότι τη φάση την απολάμβανε. Αλλάγή πολλών στάσεων ωραίες πνιχτές παθιάρικες κραυγούλες απο μεριά της.

Δυο γύροι μέσα στην ώρα με ενδιάμεσο μασάζ. Οσον αφορά το μασάζ, σε ρωτάει τι και πώς το θέλεις όσον αφορά την ένταση και το προσαρμόζει ανάλογα. Για όσους έχει σημασία το μασάζ, είναι αρκετά καλή σε αυτό.

Συνολικά μια καλή συνάντηση.

Καλή συνέχεια σε όλους

Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 f21, Kaloeros, filos78 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού