Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 9 10
Μασατζίδικα 94049
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη μετά από πολύ καιρό στο μαγαζί που είναι ένα τυπικό ελαιοτριβείο στον 3ο όροφο πολυκατοικίας πολυσύχναστης περιοχής, χωρίς ιδιαίτερες πολυτέλειες (κουδούνι "ΑΝΤΙΣΤΡΕΣ") .
Ευγενική υποδοχή άνευ πολλών ερωτήσεων και πέρασμα στο δωμάτιο, όπου έγινε και η καθιερωμένη παρέλαση του ούτως ή άλλως περιορισμένου ρόντστερ (το μάξιμουμ που έχω πετύχει είναι τρεις).
Επιλογή και συνεύρεση με Βίκυ, σοβιετικό gilf κάπου στα 60+ με βαμμένα καροτί μαλλιά.
Εμφάνιση μέτρια λόγω προχωρημένης ηλικίας (στα νιάτα της επί Μπρέζνιεφ πρέπει να έτριζαν οι κολώνες στο μαυσωλείο του Λένιν).
Αρκετά μπαμπατσικη με ευμεγέθεις μαστούς (τεσσάρια), πιασίματα και κολάρα. Πρόσωπο καλοδιατηρημένο με ωραία χαρακτηριστικά, ιδιαίτερα στα μάτια αν και το ένα από αυτά φαλτσάριζε λίγο.
Κατευθείαν στο ψητό χωρίς μασάζ, με χουφτώματα, γλυψίματα, πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό πάνω στο μασαζοκρέβατο που έτριζε, μ' εμένα όρθιο να σφυροκοπάω με κίνδυνο να διαλυθεί και να βρεθεί η κυρία με την πλάτη στο πάτωμα.
Όχι τίποτα άλλο αλλά έχει κι ένα πρόβλημα στη μέση όπως μου έλεγε και θα είχαμε θέμα αν προέκυπτε πτώση.
Το τέλος ήρθε σε περίπου 10 λεπτά, με μόνη εναλλαγή το ανέβασμα των ποδιών στους ώμους και μικρό διάλλειμμα για ένα πέρασμα με τη γλώσσα από κάτω (αρκετά καθαρή, χωρίς οσμές).
Ντουζάκι, και ρομαντικός αποχαιρετισμός.
Όπως πηγαίναμε προς την πόρτα, ήταν εμφανές το ορθοπεδικό της πρόβλημα καθώς κούτσαινε εμφανώς.
Αρκετά τίμια στο σεξ, χωρίς να κλέβει πουθενά με αποτρεπτικές κινήσεις, αλλά και χωρίς να είναι και κάτι το εξαιρετικό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
465
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Thanasis33100, nik1410, orestis patso

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2021
αδερφέ μου

σου αξίζει βραβείο με το κατόρθωμά σου να χύσεις με 60αρα
review reaction 1 lesa.l
14 Οκτωβρίου, 2021
Φίλε γραφείς πολύ ωραία δεν υπάρχεις !!! Ήρωας εξαιρετικός Χαμόγελο
review reaction 3 lesa.l
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2