Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673645
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μαρίνα την είχα σταμπάρει σε αρκετές επισκέψεις στο μασατζίδικο, αλλά δεν είχε τύχει ποτέ να την βρω διαθέσιμη. Τελικά την πέτυχα διάθεσιμη τον Ιούλιο, έχοντας επιβεβαιώσει το ραντεβού με την "κυρία" της υποδοχής. Το κυρία μπαίνει σε εισαγωγικά, δίοτι όπως μπορείτε να καταλάβετε αναφέρομαι στη συγκεκριμένη με την απαράδαικτη συμπεριφορά. Από ένα σημείο και μετά, πήγαινα με τα νερά της και να πω την αλήθεια ότι ήταν υποφερτή.

Σχετικά με τη Μαρίνα θα τη χαρακτήριζα μια ωραία γυναίκα, με ωραίο πρόσωπο, ψηλή με μικρό στήθος αλλά ωραίες ρώγες. Από το ραντεβού έχω να θυμάμαι το τσιμπούκι της που άνετα μπορείς να την έχεις για mouthfuck και να σε τελιώσει σύντομα και φυσικά την κωλάρα της τόσο στημένη στα τέσσερα όσο και σε ιεραποστολικό πλαγιαστό στο μασαζοκρέβατο είναι όλα τα λεφτά. Η συμμετοχή της πολύ καλή, λες και είσαι με κάποια γνωστή σου και κάνετε σεξ. Αναπόλησα τη Τζέσικα, κρίμα που δε τις είχα πάρει σε duo, φαντάζομαι θα ταν σκέτη κόλαση. Το μασάζ ωραίο, με πιέσεις σε κάποια σημεία. Το σκέφτομαι για επανάληψη όταν με το καλό ανοίξουν και βελτιωθεί η κατάσταση, ειδικά σε πρόγραμμα μιας ώρας με δύο εκτονώσεις. Προτείνεται τόσο από άποψη υπηρεσιών, συμμετοχής όσο και κόστους. Νομίζω ότι τα μασατζίδικα είναι VFM αν καταφέρεις και πετύχεις κάποια που να σου αρέσει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
113
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alpula, antep και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2020
το Μαρινακι ειναι μια απο τις πιο αξιολογες επιλογες στο χωρο των μασαζερι.
μαζι με τη Τζεσικα ηταν αχτυπητο διδυμο. Ναι!Ναι!Ναι!
αλλα τελικα ρε τυποι μονο εγω τις εχω παρει σε διπλο? ΧαμόγελοΧαμόγελο
ολοι απο παλια στο φορουμ λενε μακαρι να τις ειχα παρει κλπ κλπ.
μονο εγω ημουν αυτος που τις πηρε????
πρεπει να κατσω να τα γραψω μια μερα.
30 Δεκεμβρίου, 2020
Δεν περισσεύει το χαρτί peter
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2