Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819552
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη φορά στο κατάστημα. Ο χώρος όπως έχει αναφερθεί είναι μέσα στην πολυτέλεια!! Μεγάλα σύγχρονα δωμάτια , πεντακάθαρα. Κάθε όροφος και ηλεκτρική πόρτα με κωδικό. Δεν τα έχω ξαναδεί Ελλάδα αυτά.


Κοπέλες γενικά μέτριες σε ομορφιά αλλά με φουλ πρόγραμμα αρκετές εξ αυτών. Πήγα για να δοκιμάσω Μαρίνα αλλά δεν δούλευε. Ξεχώρισα Λέιλα, Μαίρη και Κάτια.
Με παρότρυνση κ. Σοφίας πήρα την Μαίρη. Λευκορωσίδα, 40+ με ωραίο πρόσωπο, ευγενική , φουλ πρόγραμμα και λεπτό σώμα . Τίμιο κωλαράκι που το δίνει απλόχερα και γουστάρει. Βυζί μικρό και μια χαλάρωση στην κοιλιά..

Η γυναίκα ζει για να γαμιεται . Πάθος , ένταση , φιλιά. Δεν λέει όχι σε τίποτα και δεν σταματάει αν δεν χύσεις. Μασάζ δεν παίχτηκε καθόλου εκτός από τον πούτσο μου.

Ο πρώτος γύρος ήταν πίπα, κώλο εμπλοκή για κανένα 30 λεπτό. !!! Έχυσα δύσκολα Προσκύνημα και δεν δυσανασχέτησε λεπτό, αντιθέτως έδινε πόνο.
Ο δεύτερος γύρος μόνο πίπα όπου τελείωσα γρήγορα. Μου έκανε και ποδομαλακία? Πρώτη φορά μου το έκαναν δεν ξέρω αν το λέω σωστά. Γενικά έφυγα ενθουσιασμένος.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα η Μαίρη και το κατάστημα. Δείχνουν επαγγελματίες!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
8.073
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, TOMCRUISE, MACTE ANIMA και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού