Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819551
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα για πρώτη φορά από το συγκεκριμένο μαγαζί.
Μοντέρνος.και καθαρός ο χώρος με 2 κοπέλες στην υποδοχή.

Μέσω μικροφώνου φώναξαν να περάσουν οι κοπέλες και είχε μόνο 5 διαθέσιμες,.από τις οποίες μόνο 2 για φουλ πρόγραμμα. Οπότε επιλέχτηκε η Κάτια,.μια σλιμ ρωσιδουλα!

Ανεβήκαμε παρέα στο δωμάτιο, το οποίο είναι εντυπωσιακό με τεράστια τηλεόραση, JBL ηχεία,.ένα μασαζοκρεβατο, καναπέ και διπλό κρεβάτι.
Εκείνη έστρωσε το κρεβάτι και έφυγε για 10 λεπτά προκειμένου να μπανιαριστω.

Επιστρέφει και την περιμένω γυμνός στην άκρη του κρεβατιού. Έρχεται μπροστά μου, αρχίζω τα φιλιά στο μικρό,.φυσικό στήθος και στην κοιλιά της,.ενώ εκείνη μετά ξεκινάει τα γλωσσοφιλα και τα φιλιά στο λαιμό.
Στην συνέχεια πέφτει στα γόνατα και ξεκινάει μια ωραία αργή πίπα, αλλά όχι βαθιά οπότε φαίνεται δεν το έχει για deepthroat.
Σκαρφαλώνει πάνω μου για να τριφτει στο καβλωμενο εργαλείο μου και αρχίζω από πίσω να της παίζω το μουνάκι.
Φοράει καποτα και ανεβαίνει πάνω, χωρίς να δείχνει να ζορίζεται το στενό μουνάκι της από το πρησμένο εργαλείο μου. Έρωτας Τα γλωσσοφιλα δεν σταματούσαν στο μεταξύ.

Στην συνέχεια την ξαπλώνω, πάω από πάνω και της σηκώνω τα πόδια ψηλά για να χαζεύω το μουνάκι της όπως την σκίζω. Πραγματική υπεροχή θέα από το όμορφο και τρυφερό γατάκι της.

Η συνέχεια ακόμα πιο καβλωτικη. Την γυρίζω ελαφριά στο πλάι για να απολαύσω την θέα και χωρίς να της πω τίποτα σαλιωνει τα δάχτυλα της και αρχίζει να υγραινει την κωλοτρυπιδα της!! Προσκύνημα .Δεν χρειάζεται να μιλήσω καν, αρχίζω να την καρφωνω σιγά σιγά, αν και η δουλεμένη τρυπούλα της δεν δυσκολεύτηκε πολύ να πάρει όλη την κάβλα μου. Άρχισα να επιταχυνω και δεν έδειχνε να έχει ιδιαίτερο θέμα. Κατσικογάμης

Τότε αποφασίζω να τελειώσω και την ρωτάω αν θα τα πάρει στο στόμα. Νομίζω ότι ήταν θετική και τότε ανέβηκα πάνω της ώστε να ξεκινήσει τσιμπούκι. Το πήγαινε πολύ αργά και τότε αποφάσισα να βοηθήσω με το χέρι μου αλλά δυστυχώς φάνηκε να μην θέλει να τελειώσω στο στόμα της, γιατί με πίεζε πιο χαμηλά.
Τότε πάνω στο τελείωμα της τα έσκασα όπου έτυχε και τα σκάγια την πήραν σε διάφορα σημεία! Γλώσσα

Γενικά μια πολύ ευχάριστη εμπειρία, αλλά θα ήμουν ένα κλικ χαρούμενος αν το τελείωμα ήταν λίγο διαφορετικό.

Επίσης να πω ότι η κοπέλα έφυγε στα 20 λεπτά, ενώ είχα την εντύπωση ότι το 30λεπτο τηρείται γενικά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, alpula, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού