Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819549
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν αντικρυσα την Ριτα στο μαγαζι θυμηθηκα το τραγουδτ των Κατσιμιχαιων,Ριτα ,Ριτακι και ιδιαιτερα τον στιχο "εσυ εισαι στην αρχη και γω στο παρα πεντε...
Καθοτι εγω μεσηλικας και η Ριτα μικρουλα (22 με 23),μικροσωμη,λεπτουλα (σκινυ θα ελεγα).Και επειδη αυτος ο σωματοτυπος με συγκινει προχωρησα στα περαιτερω .Η Ριτα καστανοξανθη σχετικα καλο προσωπο με ανοιχτα ματια ,μικροκαμωμενη ως ειπα, με μικρο εφηβικο στηθακι ωραιο στην αφη και μικρο ωραιο κολαρακι.Γλώσσα
Καταγωγη απο Μολδαβια,μιλα καλα Ελληνικα οποτε η συννενοηση ειναι καλη.
Στα του αγωνα τωρα .Αμεση επιθεση με χαιδολογηματα και φιλια ,αφαιρεση των ρουχων και συνεχεια. Αισθανομουν λιγο σαν τον καθηγητη που αποπλανουσε την μαθητρια του.Κατοπιν εκατσα στον καναπε ,η μικρη γονατισε και τον πηρε στο στομα της .Περιποιηθηκε και τα μπαλακια και αφου με ειχε φτιαξει για τα καλα μου περασε προφυλακτικο ξαπλωσε στο μασαζοκρεβατο που ηταν διπλα και αρχισε το σεξ.Μετ ολιγον στηθηκε στο ορθιο κρατωντας το μασαζοκρεβατο και σε θεση Κατσικογάμηςκαι γω να κινουμαι με θεα το μικρο κωλαρακι της .Ειχα φτιαχτει για τα καλα οποτε σε αυτη τη σταση ηλθε το τελος.Ναι!
Ακολουθησε κουβεντουλα και μασαζακι.Οχι κατι ιδιαιτερο (περισσοτερο χαιδολογημα).Μπορει βεβαια να μην το κατεχει αλλα προσπαθει.
Κατοπιν σηκωθηκα και οπως ηταν ορθια πηγα απο πισω της και αρχισα να την χαιδευω.Την φιλαγα στο λαιμο ενω χουφτωνα το μικρο απαλο στηθακι της.
Της χαιδευα και το μουνακι ενω αυτη ειχε φερει το χερι της πισω μου χαιδευε το καβλι και κατοπιν αρχισε να το παιζει.Το ξαναεφερε σε θεση μαχης.γυρισε εσκυψε και τον ξαναπηρε στο στομα .Ποτε με πιπωνε .ποτε τον επαιζε και οι ρυθμοι γινοντουσαν ολο και πιο γρηγοροι.Ετσι ηλθε ξανα το τελος με καποια φλοκια να την βρισκουν στο στομα και αλλα στο στηθος.Γερο-μύστης
Στην διαρκεια του σεξουαλικου παιχνιδιου ηταν συμμετοχικη ,με προετρεπε μαλιστα να την χυσω αποκαλωντας με αντρα μου.
Αυτο μπορω να πω με εφτιαχνε οπως και η petit κατασκευη της που μου αρεσε και ειχαν ευεργετικα αποτελεσματα πανω μου.
Δεν ειναι οτι κανει παπαδες (Δεν δινει κωλο πχ ) αλλα αν σου αρεσει αυτος ο σωματοτυπος ειναι καλη περιπτωση.
Εγω ταιριαξα και περασα καλα.Μεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.570
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, The Keeper, MACTE ANIMA και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2021
Ωραία περιγραφή βάσει ατομικής εμπειρίας φίλε ! Καλό να αναγράφονται ...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
review reaction 1 baroc
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1