Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819574
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο μια εβδομάδα μονογαμίας/ολιγογαμίας με τις γκόμενες ήρθε η ώρα για ανανέωση.

Στο μαγαζί χθές παρήλασαν

Μαίρη, Κορίνα, Ρίτα, Βαλέρια Βίκη, Αγάπη, Τατιάνα, Γιάννα.

Στα δωμάτια από ότι μου είπε η ευγενέστατη Κυρία Σοφία ήταν επισης οι Μάρτα, και Μαρινα.

Η Λίζα την οποία είχα βάλει στόχο δυτυχώς έλειπε αλλά από ότι μου είπε η Κυρία Σοφία θα επιστρέψει σύντομα.
Υπομονή.

Μια και όλα τα άλλα ''φρούτα'' τα έχω δοκιμάσει και είχα όρεξη για πειραματισμούς δοκίμασα την Γιάννα.

Η Γιάννα είναι νέα, περίπου 25 χρόνων την έκανα, λεπτή με σφιχτό γυμνασμένο σώμα, γύρω στο 163, δυάρι βυζί, και συμπαθητικό σκαμπρόζικο πρόσωπο.

Η Γιάννα είναι από την Ουκρανία και είναι νέα στο μαγαζί. Ηταν η πρώτη της μέρα στο μαγαζί από ότι μου είπε.
Κατά τα λεγόμενά της ( αν θέλουμε τα πιστεύουμε ) είναι και νέα στο επάγγελμα.
Αυτό βέβαια δεν το πολυπίστεψα στην αρχή αλλά με την εξέλιξη του ραντεβού τε΄νω να πιστέψω ότι είναι αλήθεια.

Και θα εξηγήσω παρκάτω τι εννοώ.

Κατ' αρχάς δεν δεχόταν γλωσόφυλα. Ετσι ευγενική και πρόσχαρη όπως ήταν μου εξήγησε ότι γλωσόφυλα δεν δίνει.

Ομως ότι χάνει στα γλωσόφυλα πάνω το κερδίζρι με το πολύ παραπάνω στα φιλιά κάτω.
Απο τις πλέον κορυφαίες πίπες που μου έχουν κάνει, και σίγουρα το κοντέρ μου γράφει πάρα πολλές.

Στο σέξ είναι δεκτική και ανταποκρίνεται καλά.

Το μουνί της είναι σφιχτό κα ελαστικό και έχει πολύ ωραία αίσθηση. Στο δεύτερο γύρο που συνήθως ζορίζομαι να χύσω λόγω ηλικίας μαζί της τα κατάφερα μια χαρά.
Το μόνο αρνητικό ότι χρησιμοποιεί τζέλ πράγμα που κάποιους θα τους ξενερώσει, αλλά συνηγορεί στο ότι είναι νέα στο επάγγελμα.

Το μασάζ στο ενδιάμεσο των δυο γύρων ξεκίνησε καλά, αλλά κλάταρε στο δεκάλεπτο. Φαίνεται ότι η κοπέλα δεν έχει εμπειρία απο το ότι δεν ήξερε πως να διαχειριστεί την μετάβαση απο το μασάζ στο δεύτερο γύρο σεξ. Αυτο κάποιους μπορεί να τους χαλάσει, κάποιους άλλους που δεν πολυδίνουν σημασία και στο μασάζ μπορεί να τους ευχαριστήσει γιατί σημαίνει περισσότερο χρόνο σεξ.

Κάτι βαρεμένους σαν την αφεντιά μου πάλι, η απειρία στο επάγγελμα μπορεί να τους ιντριγκάρει για να οδηγήσουν τη κοπέλα σε ιδιαίτερα ηδονιστκά μονοπάτια, όπου το ξεπέρασμα της αρχικής έκπληξης οδηγεί σε χαλάρωση, απόλαυση και ιδιαίτερες απο μεριάς της αντιδράσεις.

Για τους λάτρεις των νεανικών κορμιών και της περίτεχνης πίπας που δεν δίνουν ιδιαίτερη σημασία στα γλωσόφυλα και στο μασάζ συστήνεται.

Καλή συνέχεια
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, HEY_YOU!, MACTE ANIMA και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού