Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673553
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προχθεσινη Κυριακατικη επισκεψη.
επελεξα τη Τζουλια που μου ειχε φανει ενδιαφερουσα την προηγουμενη φορα απο το λιγοστο πλεον ροστερ του μαγαζιου (4 κοπελλες).


24χρονο πιπινι απο Αλβανια οπως δηλωσε η ιδια και οχι Μολδαβια που αναφερθηκε.
καθολου σημασια δεν εχει η καταγωγη ομως.
κοντουλα,μακρια ξανθα μαλλια,ωραια ματια με σπινθηροβολο βλεμμα,μεσα στο χαμογελο συνεχως,
αδυνατο κορμι,μικρο μικρο στηθος μεγεθος χουφτας και ελαφρως ενισχυμενο πισω συστημα χωρις να τη λες μπαμπατσικη ομως.
πηρα προγραμμα μιας ωρας για να ειμαι ανετος και ετοιμαστηκα για να ερθει το κοριτσι.



με την εισοδο της ειπαμε δυο τρεις συντομες κουβεντες και αρχισαμε αμεσως.
ειναι πολυ διαχυτικη και ομιλητικη στο σεξ γενικοτερα.
αρχισαμε με απλα φιλια και κοπλιμεντα απο την κοπελλα ΧαμόγελοΧαμόγελο
σε λιγο βρεθηκε να ξεκινα στοματικο.
κανει στοματικο λιγο ανω του μετριου για τα δεδομενα μου,γλυφει και μπαλλες για λιγο,αλλα κανει γρηγορες και μηχανικες κινησεις,
με συνεπεια να χανεται ολη η ευχαριστηση που προσφερει.
δεχεται τελειωμα στο στομα αλλα τα φτυνει αμεσως πανω μου και συνεχιζει το γλυψιμο στο κεφαλι του πεους μεχρι ηρεμιας.

στο ενδιαμεσο καναμε μασαζακι το οποιο θα το χαρακτηριζα κι αυτο μετριο και με τις ιδιες επαναλαμβανομενες κινησεις χωρις κατι ουσιωδες.
το κοριτσι δεν το χει με το μασαζ αλλα προσπαθει τουλαχιστον. αλλωστε δεν περιμενει νομιζω καποιος πολλα στο μασαζ εδω.
προς το τελος ανεβηκε και πανω μου για body to body στην πλατη και μετα γυρισα κι ανασκελα για body to body παλι.
εκει ειχαμε και τη δευτερη ανορθωση του Περικλη που την υποστηριξε περισσοτερο η εναρξη πιπας και παλι απο το κοριτσι,εκει στο μασαζοκρεββατο.
μεταφερθηκαμε επειτα στο κρεββατι.
περασμα λαστιχου και την βαζω στα τεσσερα.
δεν την πολυζορισα γιατι δεν ειναι για πολλα πολλα ζορια και πιανοντας την απο τα χερουλια ξεκινησαμε σεξακι.
μετα την πηρα missiοnary για λιγο κι επειτα με τα ποδια πανω.
με πολλα ηχητικα εφε απο την κοπελλα που λιγο ακομα και θα με επιαναν τα γελια αφου δεν μου αρεσουν,τελειωσα για δευτερη φορα μεσα στο λαστιχο.


με δυο λογια ηταν μια μετρια συνεδρια με τα θετικα και τα αρνητικα της.
το κοριτσι προσπαθει και θελει να φυγει ευχαριστημενος ο πελατης και ρωταει συνεχεια πως ηταν κλπ.
βαζω εδω παλι τις παρεχομενες υπηρεσιες γιατι δε δουλευουν οι πολλαπλες επιλογες.
υγιαινετε συναδελφοι.Ναι!Ναι!



μασαζ-σεξ-φιλια-handjob-body to body μασαζ-πιπα χωρις προφυλακτικο-cim.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
52.020
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Εκλεκτικός, Constantinos27 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού