Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819571
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή απογευματάκι μετά από μια κουραστική εβδομάδα είπα να πάω για χαλάρωση. Επέλεξα το συγκεκριμένο που ήταν στο δρόμο μου. Υπεύθυνη του μαγαζιού μου παρουσίασε 5 κοπέλες, επέλεξα την Μαίρη μου έκανε κλικ το σώμα της, μία milf γύρω στα 40, μελαχρινή, με όμορφα ανοικτοχρώμα μάτια, φαίνεται ότι η κοπέλα προσέχει την σιλουέτα της.Τελείωσα με τις λεπτομέρειες στην υποδοχή και με πήγε στο δωμάτιο. Μπήκα να κάνω ντουζάκι και η Μαίρη πήγε να φρεσκαριστεί, πριν τελειώσω γύρισε και με ρώτησε αν θέλω να μπει μέσα να με βοηθήσει. Της είπα να έρθει και ο αγώνας ξεκίνησε πριν ολοκληρώσω προετοιμασία. Ξεκίνησε με απαλό χάδι στην πλάτη μου με τα μαλακά χεράκια της, γύρισα προς το μέρος της και μου δίνει ένα καυτό γλωσσόφιλο. Έκατσε στα γόνατα και αρχίζει να γλύφει τις μπαλες μου, μετά έρχεται η πίπα εδώ να σημειώσω ότι ηταν καλύτερη πίπα που μου κάναν ποτέ. Την πάω στο κρεβάτι και την βάζω doggystyle και μπαίνω μέσα της ήταν αρκετά υγρή φάνηκε ότι αυτό που κάνει το απολαμβάνει και η ίδια. Αλλάζουμε στάση, με ξαπλώνει στο κρεβάτι και κάθεται πάνω μου (cowgirl). Εδώ με αποτελειώνει. Αφού έμεινε χρονος είπε να μου κάνει μασαζακι. Ήταν αρκετά καλή και σε αυτό. Πέρασα τέλεια μαζί της. Σίγουρα θα την ξαναπάρω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, koumanidas, vagevag20 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού