Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819568
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα απο το μαγαζι.Διαθεσιμες Μαιρη η γνωστη ,Κορινα και Λειλα. Προτιμησα την τελευταια και με οδηγησε στο δωματιο για να ετοιμασθω.
Αφου με αφησε για λιγο επεστρεψε για τα περαιτερω.Η Λειλα ειναι Λευκορωσιδα,ηλικιακα λιγο κατω απο τριαντα,υψος κοντα στο 1,70 ,καλο προσωπο ,μπλε ματια,μακρυ μαυρο μαλλι πιασμενο κωτσο,μικρο στηθος με ανταποκρινομενη ρογα .Ηταν μαυρισμενη σε ολο το κορμι με τη βοηθεια σολαριουμ.Τα Ελληνικα της καλα με ολιγον βλαχικη προφορα.Με ρωτησε για μασαζ και ειπα να ξεκινησουμε αναποδα.
Γδυθηκε και οδηγηθηκαμε στο κρεβατι.Το εργο ξεκινησε με πιπα απο μερους της.Κατοπιν φιλια και περιποιηση απο μερους μου και μετα απο εκεινη.
Μου αρεσε να γλυφω το μικρο στηθακι της και το πως καυλωνε η ρογα της.Η Λειλα απο πλευρα της τον εξαφανιζε τον πουτσο μες το στομα της εντονο dt,εγλυφε αρχιδια περασε για λιγο και παρακατω και γενικα λειτουργησε σε αγριες καταστασεις.Το μονο που δεν γουσταρει ειναι το κωλοδακτυλο (και ας δινει το κωλι της).Στο σεξ ξεκινησαμε με Κατσικογάμης συνεχισαμε με εντονη πιπα (ειπαμε βαθυ λαρυγγι) και το κερασακι της τουρτας ειναι η προσφορα του κωλου.Γλώσσα
Στηθηκε σε θεση πισωκολητου και μπηκα στο κωλι της.Με θεα τον μαυρισμενο κωλο της κινηθηκα σε ολο και εντονοτερους ρυθμους μεχρι που παρεδωσα το σπερμα μου στο καποτιδιο.Ναι!
Ειχε μεινει λιγη ωρα και μου προτεινε να μου κανει και μασαζ.Ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο και με περιποιηθηκε οσο προλαβαινε κυριως στην πλατη.
Ετσι ολοκληρωθηκε η συνεδρεια ( ηταν μισαωρη).
Η Λειλα προσφερει πλουσιο μενου οποτε πιστευω οτι θα φυγεις ικανοποιημενος μιας και θα απολαυσεις αρκετες υπηρεσιες.Γερο-μύστης
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.570
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Πέτρος12345, vagevag20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2020
απο τις καλυτερες επιλογες η Λειλα στο μαγαζι.
λιγο,πολυ λιγο να προσεχε και δε θα ειχε φτιαξει μπουτακια.
ακομα κι ετσι ομως μετραει αρκετα!!!
18 Σεπτεμβρίου, 2020
Αστερι η Λειλα... δεν λεει σε τιποτα οχι... κ αντεχει κ αγριο Ασάλιωτα
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Αστέρι η Λειλα.. Από τα ωραία ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα
01 Οκτωβρίου, 2020
Η Λειλα, από ότι εχω καταλάβει, είναι το τοπ του μαγαζιού??
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4