Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673332
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα παιδιά ,
Όπως λέει ο τίτλος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....
Πάνω απο 6 μήνες προσπαθώ να βρεθώ με την Μαρίνα μετά απο όλα όσα έχω διαβάσει.
Δεν μπορούσα ποτέ να κλεισω ραντεβού λόγω δουλειάς και όποτε πήγαινα απο εκεί ήταν πάντα σε ραντεβού.
Πλέον δεν κλείνει ραντεβού όπως με ενημερώσανε απο το μαγαζί διότι ερχόντουσαν τύποι και λέγανε ότι έχουν ψέφτικα ραντεβού πέρνοντας το ραντεβού άλλου .... Οτι νανε... anyway.
Πηγαίνοντας χτες το βράδυ απο εκεί λίγο πριν κλείσει η βάρδια παίζοντας την τύχη μου μπας και την πετύχω ελέυθερη... και να που ήταν... ηλικρινά ένοιωσα ότι θα έβλεπα επιτέλους τον σωτήρα τον ίδιο μετά απο τουλάχιστον 15 αποτυχημένες προσπάθειες πηγαίνοντας εκεί.
Με το που την αντίκρισα αμέσως κατάλαβα γιατί γίνεται λαικό προσκύνημα.
Η κοπέλα είναι για τα δικά μου γούστα πάντα πανέμορφη΄.
Μαυρα μαλλιά περιποιημένα άψογα.
Κορμί απίστευτο.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες του τι έγινε γιατί όλοι ξέρουν με τις δεκάδες αξιολογήσης.
Απλά θα προσθέσω και γω με την σειρά μου ότι ΝΑΙ είναι ότι πιο τίμιο υπάρχει σε μασάζ αυτή την στιγμή εκεί έξω.
Ευχαριστώ ξανά τον αδελφό Clonarius αν και του το έχω πει πολλές φορές που μου την πρότεινε εξαρχής.
Καλά να περνάτε μάγκες και μην ξεχνάτε ευγένια - καθαριότητα και οι σωστές κοπέλες ανταμείβουν.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 clonarius, antep, black crow

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2020
Πέτυχες το Μαρινακι διαθέσιμο μετα απο καιρό κ επέλεξες μισάωρο πρόγραμμα μόνο.....;;;Η 1 ώρα κ είναι λίγη με τον κοριτσαρο!!
P
petsakas79sp
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1