Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 107 10
Μασατζίδικα 195732
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα δει τις φωτογραφιες της Βικτωριας και μου αρεσαν πολυ τα ποδια της. Ειδα που λεγανε οτι ειναι πιππινι, οποτε πηγα. Οταν εφτασα παρουσιαστηκαν 4 κοπελες και περασα με Βικτωρια, 50Ε τα 30'. Το δωματιο μια χαρα, εχει μασαζοκρεβατο και κρεβατι, ντουσιερα αλλα οχι νιπτηρα.
Η Βικτωρια μπηκε δυναμικα κι αρχισε να μου πιανει τον πουτσο, κολλησε απο πισω μου στην πλατη μου και τον ετριβε. Ειναι νεαρη κοπελα με ωραιο προσωπο και ισως λιγα παραπανω κιλα απ'οτι στις φωτογραφιες. Μιλαει ελληνικα και ειναι πολυ ευχαριστη στη συμπεριφορα της. Ζητησα να βγαλει το καλσον κι εκει δυστυχως διαπιστωσα αξυρισια στα ομορφα ποδαρακια της. Μου περναγε το δαχτυλο απο την κωλοτρυπιδα, οποτε της εριξα την προταση για στραπον. Ειπε ναι με εξτρα 30Ε. Εκει ειπα κι εγω ναι και αρχισε να παιζει πιο πολυ με δαχτυλο, δυστυχως ειχε μεγαλα νυχια ομως. Μου εγλυψε πολυ ωραια τα αρχιδια και μετα μπηκε με το στραπ. Το στηθος της ειναι σχετικα μικρο αλλα ωραιο και στητο, πηδαγε καλα αν και πρωτη της φορα οπως ειπε μετα. Τελειωσα στο ιεραποστολικο, εκει εκανε ενα τιναγμα κεφαλιου πολυ αποτομο ωστε να μην την πλησιασουν τα φλοκια!
Μετα εκανε πολυ ωραιο μασαζ χωρις κουβεντες, πραγματικα ηρεμησα.
Γενικα καλη συνευρεση, με αρκετα συν και καποια ισως.
Καλες Τσαρκες!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Βικτωρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.599
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Gingos, Kavouras13 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού