Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819568
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλια κριτικη απο επισκεψη μου στα μεσα Ιουλιου,που εμεινε πισω λογω διακοπων,αναβαθμισης του σαιτ κλπ κλπ.

Νικολ λοιπον.

η Νικολ ειναι απο τις κοπελλες που δεν ειναι η πρωτη επιλογη μου οταν επισκεπτομαι το ιδρυμα.
αφου λοιπον ελειπε η αλλη κοπελλα που ειχα παει να δω και καποιες αλλες που βλεπω ηταν απασχολημενες,την πηρα να την δοκιμασω.
μετρια σε εμφανιση κοπελλα τοσο στο προσωπο οσο και στο σωμα. εχει ομως ωραια ποδια,λεπτη μεση αλλα λιγο μεγαλυτερη λεκανη για τα γουστα μου.
μετα τα γνωστα διαδικαστικα ηρθε στο δωματιο κι αρχισε το προγραμμα μιας ωρας που ειχα επιλεξει.


αρχη λοιπον με μασαζακι.
το μασαζ της δεν ειναι σε τοσο καλο επιπεδο οσο αλλων κοριτσιων που εχω επιλεξει,αλλα ειναι πανω απο τη βαση. χρησιμοποιει ομως πολυ,παρα πολυ λαδι με συνεπεια να μη βγαινει ευκολα μετα.
ευτυχως με σκουπισε η ιδια στην πλατη μετα,γιατι μονος μου δεν θα τα καταφερνα ευκολα.
προς το τελος του μασαζ κι αφου ειχα γυρισει ανασκελα μου προσφερε κι ενα αισθησιακο handjob που εκει ηταν πραγματικη μαστορισσα.
τον επαιξε δεν ξερω κι εγω με ποσους διαφορετικους τροπους,εκανε και λιγο στοματικο και τα αποτελεσματα ολου αυτου κατεληξαν στο στομα της ευκολα. ΓλώσσαΓλώσσα


για το δευτερο γυρο μεταφερθηκαμε στο κρεββατι οπου μετα απο λιγη συζητηση αρχισαμε με εκατερωθεν φιλια.
φιλαει καλα,αλλα οχι πολυ βαθια. :(
δεν δοκιμασα να την γλυψω εγω γιατι ανελαβε πρωτοβουλια μονη της και ξεκινησε εκεινη πρωτη στοματικο.
εχει καλο στοματικο,περιποιειται και ολη τη γυρω περιοχη,μπαλλες,αλλα και πιο χαμηλα και σε χρονο μηδεν ειχα πληρη ανορθωση. την αφησα εκει για αρκετη ωρα αφου μου αρεσε.ΚουλΚουλ
μετα την πηρα στα τεσσερα μονο σε διαφορες παραλλαγες.
μια πανω στο κρεββατι,μετα στο μασαζοκρεββατο ξαπλωμενη η μιση κι εγω πισω της και μια στα τεσσερα κι εγω ορθιος απο πισω της παλι στο κρεββατι οπου και μετα τελειωσα στο στομα της.

εν συντομια λοιπον τη συνεδρια μου με τη Νικολ την κατατασσω στις μετριες συνεδριες μου.
δεν ειναι πιστευω για αγρια πηδηματα,ουτε πιπινοκατασταση,αλλα εχει και καποια καλα σημεια τα οποια περιεγραψα παραπανω.


αυτα τα ολιγα απο μενα για τη Νικολ. καλο υπολοιπο καλοκαιριου σε ολους.



Υ.Γ. στο πεδιο παρασχεθεισες υπηρεσιες δεν εβαλα κατι γιατι οι επιλογες πρεπει να διορθωθουν και να μπουν οπως ηταν πριν την υποβαθμιση,συγνωμη αναβαθμιση που εγινε στο σαιτ. εννοω οτι πρεπει να εχουμε πολλαπλες επιλογες οπως ηταν πριν και οχι μονο μια οπως ειναι τωρα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Νικολ
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.815
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, pellopidas, Kaloeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού