Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 219538
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βικτώρια είναι η μιλφαρα σταθερή θα έλεγα του ιδρύματος.Δουλευει αρκετό καιρό στο συγκεκριμένο μαγαζι αλλά με την κατάσταση της καραντίνας είχε αποχωρήσει για λίγο διάστημα.Money Mouth
Είχα αρκετό καιρό να την επιλέξω για τα ενδότερα αν θυμάμαι καλά πάνω από δύο χρόνια...Όμως γνωρίζοντας το πρόγραμμα που προσφέρει που είναι καλό μασάζ χαλαρωτικό δηλαδή όπως το θέλει κάποιος συν ότι στο δεύτερο μέρος είναι σούπερ την πήρα με κλειστά μάτια...Παρόλο που στην παρέλαση των κοριτσιών είχε και πιο νεαρές όπως η Νικόλ και η Πάολα αλλά κάποιες στιγμές λειτουργούμε διαφορετικά...Επιλογή της λοιπόν και είσοδος στο δωμάτιο.Γλώσσα
Μια μικρού μήκους συζήτηση στην αρχή και έναρξη του μασάζ.Οπως είπα το κατέχει και σε ξεσηκώνει γρήγορα...Χαλαρές κινήσεις σε συνδυασμό με χαμηλοφωνες πικάντικες κουβεντουλες δημιουργούν την κορύφωση για την έναρξη του δευτέρου μέρους...Στοματικό άψογο με περιποίηση παντού....Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ σε δύο στάσεις στις οποίες η τεχνική της και η συμμετοχή της αγγίζει υψηλά επίπεδα...Νομίζω πως αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή η Βικτώρια δεν δείχνει σημάδια βιασύνης είναι πολύ περιποιητικη και σίγουρα φεύγεις ικανοποιημένος.Οι τελευταίες συναντήσεις μου σε μασατζιδικα ήταν με δύο μιλφαρες!Η Βικτώρια και η Ελένη που τις θεωρώ στανταρακια και όταν δοθεί η ευκαιρία μέσα στο χρόνο τις επισκέπτομαι!Κουλ

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!!!
Καλά να περνάτε!!!Κουλ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.937
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 xilnik, delipas, djnet71 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2020
Είναι πράγματι πολύ καλή! Σε προσέχει και «ακούει» τι θέλεις. Και πολύ ωραίο στήθος. Φυσικό, Να χαθείς μέσα του!
18 Αυγούστου, 2020
Ωραία κριτικη από τις καλύτερες επιλογές η Βικτώρια!
25 Αυγούστου, 2020
Περασα και εγω μαζι της αφου γυρισε απο την μαμα Ρωσσια....Αλλα δεν ειναι παλι η ιδια ρε γαμωτω Κεφάλι σε τοίχο!
Προφανως φοβαται και φυλαγεται
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3