Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 59 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 166033
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χθεσινή πρωινή επίσκεψη στο μαγαζί, η πρώτη μετά την ένταξη του στον όμιλο (musses, nirvana, princess). ο χώρος τρομερά αλλαγμένος, τρόμαξα να τον αναγνωρίσω. Τελείως ανακατασκευασμένα τα δωμάτια , με εσωτερικά πλέον μπάνια, δερμάτινα μασαζοκρέβατα , μεγάλους καναπέδες κρεβάτια και τζακούζι σε κάποια δωμάτια. το παλιό εξωτερικό τρισάθλιο μπάνιο δίπλα στην πόρτα (που ήταν κοινό για πελάτες κ κοπέλες) πλέον είναι μόνο για τις εργαζόμενες. Πολυ αξιόλογη προσπάθεια από το μαγαζί με μια ένσταση που θα επανέλθω μετά... 4 διαθέσιμες κοπέλες Τζένη, Στεφανία (έκφυλο μιλφ με βυζάρες αλλά πολύ έντονα χαρακτηριστικά για εμένα και με την σύσταση για καλό μασαζ απο την υπεύθυνη του χώρου), και 2 πιτσιρίκες που δεν συγκράτησα τα ονόματα τους για διαφορετικούς λόγους (η πρώτη κ πιο όμορφη απο τις 4 βγήκε με ύφος χιλίων καρδιναλίων και φουριόζα, ενώ η 2η που ήταν πιο γατούλα ήταν αρκέτα ΄΄ξεχειλωμένη΄΄ για τα γούστα μου ακόμα και φορώντας την ρόμπα). Επιλογή της Τζένης λοιπόν , για την οποία είχα διαβάσει καλά πράγματα παλαιότερα, για μισή ώρα και 50 €. Πρόκειται για Ελληνίδα που πλησιάζει τα 30 , μελαχρινή, με μεγάλο στήθος, όχι ιδιαίτερα ψηλή (ξεγελάνε τα τακούνια στο σαλονάρισμα), και με αρκετή χαλάρωση σε κοιλιά και κώλο. Η ίδια ανέφερε ότι δεν επανήλθε στα κιλά της μετά την εγκυμοσύνη. Είναι αρκετά μαγκάκι και δεν είναι απο τις γυναίκες γατούλες άλλων μαγαζιών. κάνει πολυ καλό στοματικό ακάπωτο και δείχνει να απολαμβάνει ιδιαίτερα το να την περιποιηθείς και εσύ. αντέχει σε σφυροκόπημα και δέχεται αδιαμαρτύρητα δάχτυλα, πιασίματα. Σε καμία περίπτωση όμως δεν βγάζει (τουλάχιστον σε εμένα θηλυκότητα και κάβλα). Δεν δοκίμασα μασάζ καθόλου και δεν μπορώ να κρίνω για αυτό κ η χαμηλή βαθμολογία στο μασάζ. Γενικά για τα λεφτά αυτά και για την εμπειρία με μια Ελληνίδα, χυμώδη, είναι μια καλή πρόταση. Αυτό που με χάλασε στο μαγαζί κ χάλασε την πραγματικά αξιόλογη προσπάθεια τους είναι οι μυρωδιές στο μπάνιο. όταν έκανα αρχικά ντουζ νόμιζα ότι είναι ιδέα μου αλλά στο 2ο στο τέλος βεβαιώθηκα....Ιδιαίτερα έντονη μυρωδιά κατρουλίλας και κυρίως όταν μετακίνησα την κουρτίνα (η αίσθηση μου είναι ότι κάποιος κόπανος ΄΄περιποιήθηκε΄΄ την κουρτίνα η οποία πρέπει να είχε ποτίσει με την μυρωδιά απο την προηγούμενη) κάτι που δεν είχα κάνει στο 1ο ντουζ. Βγήκα σε δευτερόλεπτα από την μπόχα. Και να μου πει κάποιος ότι δεν φταίει το μαγαζί για την καφρίλα του καθενός, η σημαντική λεπτομέρεια είναι ότι η επίσκεψη μου έγινε στις 11.30 το πρωί και η Τζένη μου είπε ότι ήμουν ο πρώτος στο δωμάτιο. θα έπρεπε τα δωμάτια να έχουν καθαριστεί και ελεγχθεί πριν το 1ο ραντεβού. το ότι κάποιοι κόπανοι κατουράνε μέσα στην μπανιέρα και ότι έχει αυτή μέσα, πραγματικά με ξεπερνά....
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2020
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζένη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, Masazonomaxos, alpula και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού