Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819266
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το αθλημα που κανουμε ολοι εδω στο σαιτ εχει μερες καλες και μερες κακες.
εχει νικες εχει και ηττες.
η σημερινη μερα δεν ηταν καλη. για την ακριβεια δεν ηταν καθολου καλη μετα την ηττα που εφαγα.
μεγαλη ηττα,πανωλεθρια που λενε.
αλλα φαινεται τα 'θελα κι εγω αφου δεν πηγα στα σιγουρα και ηθελα να κανω δοκιμες.
τελος παντων ας τα παρουμε απο την αρχη.

επισκεψη σημερα και αφου παρουσιαστηκαν τα κοριτσια ημουν σε διλημμα να επιλεξω μια γνωστη και επιτυχημενη κοπελλα ή να παρω καποια που δεν ειχα ξαναδει,ουτε ειχα διαβασει τιποτα εδω,αφου δεν υπηρχε πληροφορηση.
επελεξα το δευτερο λοιπον και διαλεξα την Κορινα ή Καρινα οπως το λεει η ιδια το ονομα της.


το κοριτσι δεν το ειχα ξαναδει αν και ειναι δυο-τρεις μηνες μου ειπε που εργαζεται. ουτε ειχε αναφερθει ποτε στο φορουμ τιποτα απο αλλους συναγωνιστες.
εδω να πω και συγχαρητηρια στους συναγωνιστες που το πηραν και δεν εκαναν τον κοπο να γραψουν δυο λογια. μαλακες ειναι αλλωστε? ρητορικο το ερωτημα. παμε παρακατω.

σκινυ σωματοτυπος,ανυπαρκτο στηθος αλλα με ρωγα καγκελο,λευκο ολολευκο δερμα,20 μολις ετων απο την Ουκρανια,καστανοξανθα μαλλια,ευγενεστατη,αλλα και λιγο ασχημουλα.
αυτο που μου εκανε δυσαρεστη εντυπωση επισης ηταν η οδοντοστοιχια της. ειχε πολυ στραβα και πεταχτα δοντια που χαλανε ακομα περισσοτερο την εικονα της. κριμα που δεν εκανε κατι να τα φτιαξει.
θα μου πεις τωρα γιατι την επελεξες? ειπαμε ηθελα κατι που δεν ειχα ξαναπαρει.


παμε στα υπολοιπα τωρα.
το κοριτσι απλα δεν το 'χει. και δεν το 'χει οχι μονο στο μασαζ,αλλα ουτε και στο σεξ.
το μασαζ ειναι απλα μια επαλειψη με λαδι και πολυ απαλα αγγιγματα στην πλατη κυριως.
ισως δεν εχει και τη δυναμη για κατι πιο δυνατο λογω του σωματοτυπου της αλλα οσοι περιμενετε μασαζ να το ξεχασετε.

στο δευτερο μερος τωρα πρεπει να παιξετε μπαλλα μονοι σας.
το κοριτσι δεν παιρνει πρωτοβουλιες,φιλαει επιφανειακα στη αρχη,αλλα μετα ανοιγεται,οχι πολυ ομως.
δεχεται σπατουλαρισμα χαμηλα,ενα δυο δαχτυλα μπρος,αλλα ειναι αμετοχη.
στοματικο επιφανειακο,μονο το κεφαλι παιρνει μεσα και επαναλαμβανει την ιδια κινηση μεσα-εξω.
περασε λιγο κι απο τα μπαλλακια μετα απο προτροπη δικη μου κι αυτο ηταν ολο.
σεξ σε δυο-τρεις στασεις. πρωτα cow,μετα ιεραποστολικο με τα ποδια πανω και επειτα στα τεσσερα οπου ουτε εκει δεν επαιρνε σωστη σταση,αλλα καμπουριαζε με συνεπεια να μη γινεται σωστα.
τελος παντων με τα πολλα τελειωσα την πρωτη φορα στο στηθος και στην κοιλιτσα της και τη δευτερη στην πλατη. δεν ξερω αν κανει cim γιατι δεν αποπειραθηκα να τελειωσω ετσι ουτε εγω.


με δυο λογια το κοριτσι για μενα δεν προτεινεται με τιποτα.
ηταν μια ασχημη μερα για μενα,ενα κασκαντεριλικι που δεν μου βγηκε,καλα να ειμαστε το ξεχναμε και παμε παρακατω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.776
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, trio_stuges, ΑΝΤΖΕΛΟ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2020
Peter και οι ήττες στο πρόγραμμα είναι.
Περί του ρητορικού ερωτήματος δεν χρειαζόταν. Όπως πλέον διαπίστωσες την έχουμε πάρει αρκετοί την κοπελίτσα. Απλά (προσωπικά ομιλώ) ίσως δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερα πολύ καλό ή κακό ώστε να γράψουμε για αυτήν. Για την οδοντοστοιχία που αναφέρεις έχεις απόλυτο δίκιο. Από την άλλη είναι ο κανόνας σε αυτήν την δουλειά οι κοπέλες να μην έχουν κάνει ορθοδοντική θεραπεία. Αλλά και πως να το κάνουν βρε peter όταν όλες σχεδόν είναι σε αυτό τον χώρο από οικονομική ανάγκη, και συνήθως για τις νέες κοπέλες είναι από αποτυχημένες οικογένειες, συχνά χωρίς στον ήλιο μοίρα. Για επιβίωση κάνουν αυτήν την δουλειά. Ποιος λοιπόν να καθοδηγήσει αυτές τις κοπέλες, και με τι μέσα να χρηματοδοτήσει τέτοιες ακριβές θεραπείες; Άστο λοιπόν καλύτερα... Και κατά την γνώμη μου η συγκεκριμένη κοπέλα είναι survivor (και από κορμί είναι αρκετά εμφανίσιμη) άρα να μην την θάβουμε.
Και ένα τελευταίο σχόλιο, από μια κοπέλα 20 χρονών δεν έχουμε την απαίτηση να είναι κάτι το ιδιαίτερο σε υπηρεσίες, ότι κάνουμε εμείς είναι το παιχνίδι, άλλωστε που και πότε να μάθει η κοπέλα τι θέλει ένας άνδρας, και ειδικά ένας πολύπειρος και ώριμος άνδρας. Απαιτούμε όμως εμφάνιση και δεκτικότητα. Από την άλλη, από μια κοπέλα 30+ είμαστε ανεκτικοί στην εμφάνιση (που πρέπει να είναι πάντα προσεγμένη και άνω του μέσου όρου) αλλά έχουμε σαφώς αυξημένες απαιτήσεις στις υπηρεσίες και τον επαγγελματισμό γενικότερα. Σου εύχομαι καλύτερη τύχη στο επόμενο κασκαντεριλίκη, άλλωστε αυτό το άγνωστο αποτέλεσμα είναι που έχει όλη την μαγεία.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1