Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 104 10
Μασατζίδικα 193072
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στο ελαιομαγαζο τις πρωτες μερες επαναλειτουργεια τους, τηλεφωνο να δω αν ειναι ανοιχτα και συντομα ειμουν στην πορτα τουςα τους.
η κυρία στην υποδοχη περιεργη ... η με περασε για αστυνομικο ( δεν μοιαζει το φυζικ μουΓλώσσα) ή δεν ξερω τι αλλο.
Οπως διαπιστωσα δεν εργαζόταν καμια κοπέλα που εχει φωτογραφιες στο σαιτ τους, μετα την πασαρελα 5 κοριτσιων (ονοματα δεν θυμαμαι γιατι περναγανε και φευγανε σφαιρα) οι οποιες ολες ηταν σχεδόν αδιαφορες, αλλα επειδη δεν ηθελα να φυγω επελεξα μια ξανθια νταρντανα ψηλή, έντονα βαμμενη με παρα πολυ κραγιον.
Ντουσακι στα γρηγορα και ηρθε η κοπέλα με ρωταει θελεις μασαζ (με τονο στην φωνη -μπα δεν νομιζω) λεω αστο δεν πειραζει και ξαπλωνουμε στο κρεββατι.
δυο χαδια μετρημενα στο σωμα και ξεκιναει πιπα καλουτσικη χωρις να μιλαει να κοιταει τιποτα σχεδον ρομποτική , οποτε σκεφτομαι απο μεσα μου αραξε μεχρι να τελειωσεις ετσι όπου μετα απο κανενα δεκαλεπτο ηρθε το τελος στο στομα της όπου πνιγηκε και μου εκανε χαριτομενη παρατηρηση για την δεν την προειδοποησησα οτι τελιεωνω για να τραβηχτειΚεφάλι σε τοίχο!
Σηκωθηκε πλυθυκε και εξαφανιστηκε , εγω εκανα ντους ντυθυκα βγηκα απο το δωματιο ψυχη κανενας η κυρια της υπδοχης αφαντη ανοιξα την πορτα εφυγα και δεν ακουσα ουτε φωνη.

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2020
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
fistikoulis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.806
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, 6Y44

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2020
Καλά ρε φίλε πηγες μαζί,έγραψες κριτική ασχολήθηκες ώρα και δεν έμαθες το όνομα να ξέρουμε για ποια λεμε.
11 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σορυ φιλος τι να κανουμε ενα μυαλο ειναι αυτο.... παντως δεν ηταν σιγουρα καμια απο αυτες που αναφερεται στο σαιτ.
την κριτθκη την εγραψα γενικοτερα για το κλιμα που υπηρχε στο μαγαζι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2